Mimaki w wirtualnej rzeczywistości. Virtual Global Innovation Days

Global Innovation Days
© Mimaki

Mimaki, wiodący producent drukarek atramentowych i systemów tnących, ogłasza Virtual Global Innovation Days. Organizowane po raz trzeci wydarzenie odbędzie się w dniach 19-21 października 2022.

Virtual Global Innovation Days łączy biura regionalne Mimaki w celu omówienia trendów na różnych rynkach oraz w amerykańskich, azjatyckich i europejskich regionach obsługiwanych przez firmę. W ramach 3-dniowego wydarzenia odbędą się transmisje zarówno nagranych wcześniej jak i odbywających się na żywo prezentacji, a także seminaria internetowe i dyskusje panelowe. Całość poprowadzą eksperci z Mimaki z Europy, Japonii, USA i Australii. Mimaki Europe będzie uczestniczyć w pierwszych dwóch dniach wydarzenia.


Współpraca z FESPA
Organizatorzy Virtual Global Innovation Days współpracuje z targami FESPA, których przedstawiciele również będą uczestniczyć w wydarzeniu, aby omówić najnowsze trendy i innowacje zidentyfikowane podczas targów. Umożliwi to odpowiedzenie na aktualne zapytania nurtujące branżę poligraficzną, jak również da spojrzenie w przyszłość nakreślając, czego można się spodziewać w nadchodzących miesiącach.

Program wydarzenia

Uczestnicy Virtual Global Innovation Days będą mieli możliwość zapoznania się z najnowszym portfolio produktów Mimaki. Prezentacja technologii i aplikacji, które są w stanie stworzyć eksperci z Mimami, odbędzie się na żywo z salonu Mimaki w Amsterdamie. Pokazana zostanie seria 330, w tym JV330-160, CJV330-160 i TS330-1600, a także 3D 3DUJ-2207 oraz najnowsza maszyna drukująca Mimaki JFX600-2513, która oferuje prędkości trzykrotnie wyższe niż jej poprzedniczka. Kolejną atrakcją wydarzenia będzie dyskusja z wiodącymi dostawcami mediów drukowanych i oprogramowania, mająca na celu zbadanie aktualnych trendów rynkowych spoza perspektywy produkcyjnej.

Przyszłość cyfrowych wydarzeń

„Po ogromnym sukcesie naszych poprzednich edycji Global Innovation Days, cieszymy się, że powracamy po raz trzeci. Wydarzenia cyfrowe, takie jak nasze, pozostają doskonałą okazją dla tych, którzy wciąż nie mogą zorganizować podróży i chcą być na bieżąco z nowościami z firmy Mimaki i branżowymi” komentuje Danna Drion, dyrektor ds. marketingu na region EMEA, Mimaki Europa. Virtual Global Innovation Days Mimaki wyprzedza konkurencję, ponieważ przestrzeń wydarzeń online już teraz jest bardzo istotna i powinna być dalej rozwijana przez liderów rynku. „Virtual Global Innovation Days z różnorodnymi panelami prowadzonymi przez znanych ekspertów z branży, a także z prezentacjami produktów od naszych zaufanych menedżerów produktu i inżynierów daje możliwość podążania za ciągle zmieniającym się krajobrazem branży” podsumowuje Danna Drion.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty