Faerch poszerza ofertę

Nowa oferta firmy Faerch zapewni dystrybutorom żywności w pełni zrównoważoną alternatywę dla tradycyjnych przezroczystych opakowań PET.

© Faerch

Firma Faerch wprowadziła na rynek zrównoważone rozwiązanie opakowaniowe dla rynku gastronomicznego. Opakowania o nazwie Evolve są uzupełnieniem istniejącego asortymentu z serii Plaza i stanowią alternatywę dla tradycyjnych przezroczystych opakowań PET. Jak podkreśla producent, nowa oferta ma na celu zamknięcie obiegu opakowań na żywność, a tym samym odgrywa kluczową rolę w przejściu przemysłu na gospodarkę obiegową. Opakowania wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu, które po zużyciu mogą b ponownie przetworzone na nowe, jednomateriałowe opakowania na żywność bez utraty jakości. Seria Plaza stanowistylowe i praktycznerozwiązanie do pakowania gotowych sałatek i makaronów. Opakowania zostały zaprojektowane tak, aby poprawić prezentację i atrakcyjność produktów na półce sklepowej i dostępne w szerokiej gamie rozmiarów, które mogą b ustawiane jedna na drugiej w celu zaoszczędzenia miejsca podczas przechowywania. Jako recykler opakowań spożywczych PET, firma Faerch oferuje także recykling opakowań PET na skalę przemysłową. Zakład recyklingowy firmy w Holandii jest w stanie przyjmować zużyte opakowania, sortować je i ponownie przetwarzać na monomateriał do zastosowań w branży spożywczej.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty