Wrześniowy Blue Couch

Spotkanie odbędzie się pod hasłem „Funkcjonalne opakowania z papieru - doskonałość dzięki współpracy”.

© Sappi

Producent opakowań i papierów specjalnych Sappi oraz producent maszyn pakujących Rovema połączyli siły, aby zaoferować klientom niezawodne, zrównoważone rozwiązania w zakresie opakowań. Jak podkreślają producenci, zrównoważone opakowania to znacznie więcej niż tylko materiały opakowaniowe - to także technologia wykorzystywana do stworzenia. Od 2018 roku firmy Sappi i Rovema współpracują ze sobą przy opracowywaniu zintegrowanych rozwiązań opakowaniowych. René Köhler, dyrektor ds. rozwiązań w zakresie papieru i opakowań w Sappi Europe wraz z Jensem Torkelem, dyrektorem generalnym firmy Rovema opowiedzą o współpracy pomiędzy firmami w najbliższym odcinku serii Blue Couch, który odbędzie się 21 września o godz. 10:00 na stronie www.sappi-bluecouch.com. W trakcie rozmowy przedstawiony zostanie proces wprowadzania na rynek nowego produktu w nowym opakowaniu papierowym nadającym się do recyklingu, pochodzącym ze zrównoważonych, odnawialnych materiałów. Przedstawiciele obu firm opowiedzą również o tym, jak wyglądają poszczególne fazy współpracy i dlaczego tak ważne jest, aby właściciele marek, dostawcy materiałów i producenci maszyn ściśle współpracowali ze sobą już na wczesnym etapie projektowania i wprowadzania na rynek nowych rozwiązań opakowaniowych.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty