Wrześniowy Blue Couch

Spotkanie odbędzie się pod hasłem „Funkcjonalne opakowania z papieru - doskonałość dzięki współpracy”.

© Sappi

Producent opakowań i papierów specjalnych Sappi oraz producent maszyn pakujących Rovema połączyli siły, aby zaoferować klientom niezawodne, zrównoważone rozwiązania w zakresie opakowań. Jak podkreślają producenci, zrównoważone opakowania to znacznie więcej niż tylko materiały opakowaniowe - to także technologia wykorzystywana do stworzenia. Od 2018 roku firmy Sappi i Rovema współpracują ze sobą przy opracowywaniu zintegrowanych rozwiązań opakowaniowych. René Köhler, dyrektor ds. rozwiązań w zakresie papieru i opakowań w Sappi Europe wraz z Jensem Torkelem, dyrektorem generalnym firmy Rovema opowiedzą o współpracy pomiędzy firmami w najbliższym odcinku serii Blue Couch, który odbędzie się 21 września o godz. 10:00 na stronie www.sappi-bluecouch.com. W trakcie rozmowy przedstawiony zostanie proces wprowadzania na rynek nowego produktu w nowym opakowaniu papierowym nadającym się do recyklingu, pochodzącym ze zrównoważonych, odnawialnych materiałów. Przedstawiciele obu firm opowiedzą również o tym, jak wyglądają poszczególne fazy współpracy i dlaczego tak ważne jest, aby właściciele marek, dostawcy materiałów i producenci maszyn ściśle współpracowali ze sobą już na wczesnym etapie projektowania i wprowadzania na rynek nowych rozwiązań opakowaniowych.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Moc Prawdziwej Przyjaźni

Przyjaźń to coś czego nie nauczą Cię w szkole, a jeśli sam nie nauczyłeś się czym jest przyjaźń, to niczego się nie nauczyłeś.

 

Przyjaźń to najpiękniejsza rzecz, jaką człowiek może zaproponować drugiemu człowiekowi bezinteresownie. Przyjaciel to osoba, z którą możemy być szczerzy. Przy nim możemy też myśleć głośno. Jeden lojalny przyjaciel jest warto dziesięciu tysięcy krewnych. Suzanne Degges-White, przewodnicząca Wydziału Doradztwa....

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty