Kalendarium

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

15-17.03.2022 · ICE Europe, CCE International, Monachium

26-29.04.2022 · LABELEXPO, Bruksela

31.05-02.06.2022 · Logimat, Stuttgart

24-27.05.2022 · Plastpol, Kielce

Przejęcie Recycold

Połączenie rozwiązań opakowaniowych Ranpak i Recycold oferuje wyjątkowe wrażenia przy rozpakowywaniu.

© Ranpak

Ranpak, producent ekologicznych, papierowych rozwiązań opakowaniowych dla branży e-commerce i przemysłowych łańcuchów dostaw, przejął firmę Recycold Cool Solutions (Recycold), producenta ekologicznych opakowań chłodzących. W przeciwieństwie do tradycyjnych rozwiązań, opakowania Recycold wykonane z bezpiecznego dla pakowanych produktów roślinnego żelu, a ich dodanie rozszerza różnorodność rozwiązań Ranpak w zakresie opakowań w chłodniczych łańcuchach dostaw.

„Recycold natychmiast wzmocni naszą pozycję jako wysoce efektywnego dostawcy rozwiązań termicznych na rynku” - podkreśla powiedział Omar Asali, prezes i dyrektor generalny Ranpak. „To przejęcie odzwierciedla naszą koncentrację na nowych produktach zorientowanych na wzrost oraz naszą wspólną wizję dotyczącą rozwiązań przyjaznych dla środowiska. Produkty Recycold już sprzedawane w 14 krajach europejskich i mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy prowadzić dalszą ekspansję na całym świecie. Ranpak będzie również integrować procesy produkcyjne Recycold w nowym zakładzie Ranpak w Holandii, którego otwarcie planowane jest na koniec 2022 roku” - dodaje.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Moc Prawdziwej Przyjaźni

Przyjaźń to coś czego nie nauczą Cię w szkole, a jeśli sam nie nauczyłeś się czym jest przyjaźń, to niczego się nie nauczyłeś.

 

Przyjaźń to najpiękniejsza rzecz, jaką człowiek może zaproponować drugiemu człowiekowi bezinteresownie. Przyjaciel to osoba, z którą możemy być szczerzy. Przy nim możemy też myśleć głośno. Jeden lojalny przyjaciel jest warto dziesięciu tysięcy krewnych. Suzanne Degges-White, przewodnicząca Wydziału Doradztwa....

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty