Przejęcie Recycold

Połączenie rozwiązań opakowaniowych Ranpak i Recycold oferuje wyjątkowe wrażenia przy rozpakowywaniu.

© Ranpak

Ranpak, producent ekologicznych, papierowych rozwiązań opakowaniowych dla branży e-commerce i przemysłowych łańcuchów dostaw, przejął firmę Recycold Cool Solutions (Recycold), producenta ekologicznych opakowań chłodzących. W przeciwieństwie do tradycyjnych rozwiązań, opakowania Recycold wykonane z bezpiecznego dla pakowanych produktów roślinnego żelu, a ich dodanie rozszerza różnorodność rozwiązań Ranpak w zakresie opakowań w chłodniczych łańcuchach dostaw.

„Recycold natychmiast wzmocni naszą pozycję jako wysoce efektywnego dostawcy rozwiązań termicznych na rynku” - podkreśla powiedział Omar Asali, prezes i dyrektor generalny Ranpak. „To przejęcie odzwierciedla naszą koncentrację na nowych produktach zorientowanych na wzrost oraz naszą wspólną wizję dotyczącą rozwiązań przyjaznych dla środowiska. Produkty Recycold już sprzedawane w 14 krajach europejskich i mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy prowadzić dalszą ekspansję na całym świecie. Ranpak będzie również integrować procesy produkcyjne Recycold w nowym zakładzie Ranpak w Holandii, którego otwarcie planowane jest na koniec 2022 roku” - dodaje.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty