Flint Group zaprasza. Webinar fleksofraficzny Circular Central Impression

© Flint Group

Flint Group, jeden z największych dostawców materiałów eksploatacyjnych dla światowego przemysłu opakowaniowego i poligraficznego, ujawnia szczegóły nadchodzącego seminarium internetowego poświęconego drukowi fleksograficznemu Circular Central Impression (CI).

Celem webinarium jest przygotowanie firm do spełnienia dzisiejszych celów w zakresie zrównoważonego rozwoju. Tematy obejmują aktualne wyzwania w niskoemisyjnym druku fleksograficznym, wykorzystanie odbarwiania do tworzenia okrągłych opakowań, najnowszą technologię płyt drukarskich i rękawów o długiej żywotności, a także rolę maszyn i urządzeń w minimalizowaniu odpadów. Flint Group przedstawi swoją wizję obiegu zamkniętego i zapewni wgląd w skuteczne procesy recyklingu opakowań elastycznych, a także zaprezentuje swoje portfolio produktowe, w tym m.in.: atramenty nowej generacji ZenCode z certyfikatem Cradle-to-Cradle, czy farby rozpuszczalnikowe i lakiery ONECode. Na webinarium swoje prelekcje przedstawią również partnerzy organizatora. Uczestnicy będą mogli wysłuchać spostrzeżeń ekspertów ds. technologii płyt i rękawów z firmy XSYS Global, a także specjalistów w zakresie maszyn z firmy Windmöller & Hölscher.

 

Bezpłatne seminarium internetowe odbędzie się w czwartek, 1 grudnia 2022 r. Rejestracji można dokonać na stronie: https://my.demio.com/ref/lf3U12VJj3l0Pgfu.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty