Florence, Manhattan & Tim

Nowe butelki o nazwie Florence charakteryzują się eleganckim kształtem i są dostępne w pojemności 150 ml, 200 ml i 250 ml.

© Acti Pack

Firma Acti Pack uzupełniła swoją ofertę o nowe produkty. Od teraz w portfolio filmy znaleźć można dwie nowe linie butelek z PEHD - Florence oraz Manhattan, dostępne w różnych pojemnościach oraz litrową butelkę PET o nazwie Tim. Najnowsze rozwiązania, jak i pozostałe produkty z oferty Acti Pack będzie można zobaczyć podczas Międzynarodowych Targów Opakowań Warsaw Pack, na których firma będzie miała swoje stoisko.

 

Butelki z fliptopem dwukolorowym Syan lub Pandora cieszą się dużym zainteresowaniem, aby więc uzupełnić gamę o kolejne produkty a tym samym dać możliwość klientom budowania linii produktów kosmetycznych w różnorodnych opakowaniach, firma Acti Pack wprowadziła linię butelek z PEHD o nazwie Florence. Butelki mają elegancki, uniwersalny kształt z dużym polem etykietowania pozwalający zastosować opakowanie zarówno w kosmetyce damskiej, męskiej, jak i dziecięcej. W standardzie Florence są białe i naturalne, ale można je barwić w dowolnej kryjącej kolorystyce. Butelki są dostępne w pojemności 150 ml, 200 ml, 250 ml i weszły już w gamę produktów standardowych, co oznacza, że dostępne są w zamówieniach poczynając już od jednej palety. Kolejną nową propozycją w ofercie Acti Pack są butelki z PEHD o nazwie Manhattan w pojemnościach 200-250-300-400 ml. Podobnie ascetyczne w kształcie jak Florence dają możliwość szerokiego zastosowania w kosmetyce, dając efekt niewymuszonej elegancji. Butelki jak mogą być barwione, a siostrzana firma Loire Plastic proponuje do nich wybór trzech zamknięć fliptop.

 

Butelki z PEHD o nazwie Manhattan występują w pojemnościach 200, 250, 300 oraz 400 ml.

© Acti Pack

Litrowa butelka PET

Firma Acti Pack rozszerzyła także gamę butelek na płyn do higieny jamy ustnej. Dostępna oferta, składająca się z butelek Mouth 500 ml oraz Fluor 500 ml została uzupełniona o nowy produkt - dużą butelkę z PET o nazwie Tim 1000 ml. Butelka w standardzie bezbarwna może zostać wykonana w każdej innej kolorystyce zarówno kryjącej, jak i przeziernej, jak również z PET-u przetwarzanego R-PET. Zamknięcie ze zrywką gwarantuje pełne zabezpieczenie zawartego w butelce płynu. Tim 1000 ml wszedł do katalogu standardowego i dostępny jest do zamówienia w wersji podstawowej poczynając od jednej palety.

 

Imprezy targowe

W dniach 23-25 listopada Acti Pack zaprasza na swoje stoisko podczas Międzynarodowych Targów Opakowań Warsaw Pack. Targi odbędą się w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą. Firma będzie obecna na stoisku nr 114 w hali B2. Na targach zaprezentowane zostaną produkty wspomniane wyżej, jak również inne nowe butelki i słoiki.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty