Kalendarium

31.05-02.06.2022 · Logimat, Stuttgart

31.05.2022 · Packaging [R]evolution, Warszawa

31.05-01.06.2022 · Packaging Innovations, Warszawa

22-23.06.2022 · PCI Days, Warszawa

27-29.09.2022 · FachPack, Nürnberg

Florence, Manhattan & Tim

Nowe butelki o nazwie Florence charakteryzują się eleganckim kształtem i są dostępne w pojemności 150 ml, 200 ml i 250 ml.

© Acti Pack

Firma Acti Pack uzupełniła swoją ofertę o nowe produkty. Od teraz w portfolio filmy znaleźć można dwie nowe linie butelek z PEHD - Florence oraz Manhattan, dostępne w różnych pojemnościach oraz litrową butelkę PET o nazwie Tim. Najnowsze rozwiązania, jak i pozostałe produkty z oferty Acti Pack będzie można zobaczyć podczas Międzynarodowych Targów Opakowań Warsaw Pack, na których firma będzie miała swoje stoisko.

 

Butelki z fliptopem dwukolorowym Syan lub Pandora cieszą się dużym zainteresowaniem, aby więc uzupełnić gamę o kolejne produkty a tym samym dać możliwość klientom budowania linii produktów kosmetycznych w różnorodnych opakowaniach, firma Acti Pack wprowadziła linię butelek z PEHD o nazwie Florence. Butelki mają elegancki, uniwersalny kształt z dużym polem etykietowania pozwalający zastosować opakowanie zarówno w kosmetyce damskiej, męskiej, jak i dziecięcej. W standardzie Florence są białe i naturalne, ale można je barwić w dowolnej kryjącej kolorystyce. Butelki są dostępne w pojemności 150 ml, 200 ml, 250 ml i weszły już w gamę produktów standardowych, co oznacza, że dostępne są w zamówieniach poczynając już od jednej palety. Kolejną nową propozycją w ofercie Acti Pack są butelki z PEHD o nazwie Manhattan w pojemnościach 200-250-300-400 ml. Podobnie ascetyczne w kształcie jak Florence dają możliwość szerokiego zastosowania w kosmetyce, dając efekt niewymuszonej elegancji. Butelki jak mogą być barwione, a siostrzana firma Loire Plastic proponuje do nich wybór trzech zamknięć fliptop.

 

Butelki z PEHD o nazwie Manhattan występują w pojemnościach 200, 250, 300 oraz 400 ml.

© Acti Pack

Litrowa butelka PET

Firma Acti Pack rozszerzyła także gamę butelek na płyn do higieny jamy ustnej. Dostępna oferta, składająca się z butelek Mouth 500 ml oraz Fluor 500 ml została uzupełniona o nowy produkt - dużą butelkę z PET o nazwie Tim 1000 ml. Butelka w standardzie bezbarwna może zostać wykonana w każdej innej kolorystyce zarówno kryjącej, jak i przeziernej, jak również z PET-u przetwarzanego R-PET. Zamknięcie ze zrywką gwarantuje pełne zabezpieczenie zawartego w butelce płynu. Tim 1000 ml wszedł do katalogu standardowego i dostępny jest do zamówienia w wersji podstawowej poczynając od jednej palety.

 

Imprezy targowe

W dniach 23-25 listopada Acti Pack zaprasza na swoje stoisko podczas Międzynarodowych Targów Opakowań Warsaw Pack. Targi odbędą się w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą. Firma będzie obecna na stoisku nr 114 w hali B2. Na targach zaprezentowane zostaną produkty wspomniane wyżej, jak również inne nowe butelki i słoiki.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Wartość produktu a opakowanie

 

Często idzie w parze, iż wartość produktu wyraża się w jego opakowaniu. Ale czasami opakowanie staje się również przesadnym twierdzeniem o wartości, którego produkt nie może faktycznie spełnić. Oznacza to, że szczególnie drogie produkty próbują powiedzieć coś o swojej wartości poprzez swoje opakowanie a także cenę. Ponadto w naszym świecie jest wiele rzeczy, których nie dostrzegamy. Dlatego produkty posługują się różnymi znakami, po których możemy rozpoznać, że mamy do czynienia z rzeczami wartościowymi.

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty