Zmiany osobowe w Grupie Polar. Nowa energia w dziale sprzedaży

© Grup Polar

Grupa Polar chce wzmocnić swoje dwie marki Polar i Dienst dzięki zmianom osobowym w dziale sprzedaży. Nowym dyrektorem ds. rozwoju biznesu i sprzedaży w firmie Polar-Mohr został mianowany Markus Judel, który jest związany z firmą od 1989 roku.

Markus Judel bazując na swojej odpowiedniej znajomości światowego rynku uszlachetniania druku, zamierza również rozszerzyć komunikację z klientami i skoncentrować się na nowych, zautomatyzowanych, kompleksowych rozwiązaniach wykorzystujących inteligentne technologie. Celem grupy Polar jest holistyczna optymalizacja procesów od zadrukowanego arkusza do gotowej jednostki wysyłkowej. Te innowacyjne i zindywidualizowane rozwiązania, umożliwią klientom Grupy Polar znaczne zwiększenie produktywności.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty