Torby z CarrEco Brown

CarrEco Brown jest dostępny w gramaturach od 85 g/m².

© Stora Enso

Firma Stora Enso wprowadza na rynek CarrEco Brown - nowy, proekologiczny papier opakowaniowy do produkcji toreb zakupowych i spożywczych. Rozwiązanie jest w 100% wykonane z odnawialnych włókien pierwotnych, pochodzących z upraw leśnych zarządzanych w sposób zrównoważony. Jego trójwarstwowa struktura bazuje na technologii Tri-Ply firmy Stora Enso. CarrEco Brown charakteryzuje się wysoką wytrzymałością na rozdzieranie i rozciąganie, co czyni go odpowiednim materiałem do produkcji wytrzymałych toreb zakupowych. Drugim, kluczowym rynkiem docelowym są gotowe dania na wynosi i handel detaliczny. W tym kontekście CarrEco Brown oferuje bezpieczeństwo dla pakowanej żywności (przy bezpośrednim kontakcie) oraz zgodność zastosowanych przy jego produkcji chemikaliów z normami FDA. Poza wysokim poziomem wytrzymałości i czystości, Stora Enso podkreśla też jego naturalność w kontekście wyglądu i dotyku. Nowy papier opakowaniowy nie zawiera przy tym optycznych środków wybielających. Funkcjonalność CarrEco Brown wynika też z jego gładkości i formowalności. Parametry te wpływają na różne możliwości jego zadrukowywania, co zdaniem producenta jest wartością dodaną nowego rozwiązania.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty