Transformation matters

 

Nowe logo, nowe kolory, nowy wygląd - od teraz firma Cabka będzie funkcjonować pod hasłemTransformacja ma znaczenie”.

© Cabka

Firma Cabka_IPS (Innova Packaging Systems), zajmująca się produkcją opakowań transportowych wielokrotnego użytku wykonanych z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu, zmieniła swoją nazwę, pozostając przy jej pierwszym członie Cabka z hasłem „Transformacja ma znaczenie”. Rebranding jest częścią strategii biznesowej firmy i obejmuje także zmianę logo i kolorów widocznych w elementach komunikacji wizualnej. Jak podkreśla producent, zmiana ma na celu podkreślić główne założenia firmy, jakimi są prostota i użyteczność. Nawiązuje ona również do funkcji, jakie pełnią oferowane przez firmę rozwiązania. „Z jednej strony postrzegamy naszą transformację jako podstawę dalszego rozwoju i postępu. Jeśli się nie zmieniasz, to tak naprawdę stoisz w miejscu” - wyjaśnia Tim Litjens, dyrektor zarządzający grupy Cabka. „Z drugiej strony, odzwierciedla to nasze podejście do cyrkularności i zrównoważonego rozwoju, ponieważ Cabka przekształca odpady z tworzyw sztucznych w wartościowe produkty wysokiej jakości, które zmieniają łańcuchy dostaw dzięki użytym materiałom i przemyślanemu projektowi” - dodaje.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Moc Prawdziwej Przyjaźni

Przyjaźń to coś czego nie nauczą Cię w szkole, a jeśli sam nie nauczyłeś się czym jest przyjaźń, to niczego się nie nauczyłeś.

 

Przyjaźń to najpiękniejsza rzecz, jaką człowiek może zaproponować drugiemu człowiekowi bezinteresownie. Przyjaciel to osoba, z którą możemy być szczerzy. Przy nim możemy też myśleć głośno. Jeden lojalny przyjaciel jest warto dziesięciu tysięcy krewnych. Suzanne Degges-White, przewodnicząca Wydziału Doradztwa....

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty