Transformation matters

 

Nowe logo, nowe kolory, nowy wygląd - od teraz firma Cabka będzie funkcjonować pod hasłemTransformacja ma znaczenie”.

© Cabka

Firma Cabka_IPS (Innova Packaging Systems), zajmująca się produkcją opakowań transportowych wielokrotnego użytku wykonanych z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu, zmieniła swoją nazwę, pozostając przy jej pierwszym członie Cabka z hasłem „Transformacja ma znaczenie”. Rebranding jest częścią strategii biznesowej firmy i obejmuje także zmianę logo i kolorów widocznych w elementach komunikacji wizualnej. Jak podkreśla producent, zmiana ma na celu podkreślić główne założenia firmy, jakimi są prostota i użyteczność. Nawiązuje ona również do funkcji, jakie pełnią oferowane przez firmę rozwiązania. „Z jednej strony postrzegamy naszą transformację jako podstawę dalszego rozwoju i postępu. Jeśli się nie zmieniasz, to tak naprawdę stoisz w miejscu” - wyjaśnia Tim Litjens, dyrektor zarządzający grupy Cabka. „Z drugiej strony, odzwierciedla to nasze podejście do cyrkularności i zrównoważonego rozwoju, ponieważ Cabka przekształca odpady z tworzyw sztucznych w wartościowe produkty wysokiej jakości, które zmieniają łańcuchy dostaw dzięki użytym materiałom i przemyślanemu projektowi” - dodaje.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty