Etykiety dla Zosi!

Przy produkcji ręcznie projektowanych etykiet użyto technologii druku cyfrowego, który umożliwia realizację dedykowanych, personalizowanych serii.

© Aniflex

Spółka Aniflex wprowadza na rynek limitowaną serię kosmetyków opatrzonych etykietami zaprojektowanymi przez dzieci. Jest to część akcji charytatywnej, w ramach której zbierane są pieniądze na rzecz 7-letniej Zosi Rumińskiej - koleżanki małych projektantów. „Poprosiliśmy kolegów i koleżanki Zosi, uczniów z klasy pierwszej A Szkoły Podstawowej w Osiedlu Niewiadów, o narysowanie rysunków przedstawiających wspólne chwile z dziewczynką. Dzieciaki przy zaangażowaniu wychowawcy i rodziców wykonały prace, które po odpowiednim przygotowaniu weszły w skład wyjątkowej serii etykiet samoprzylepnych” - mówi Justyna Kierzkowska-Grzyb, kierownik działu marketingu Spółki Aniflex.

Unikalne, personalizowane etykiety trafiły na wybrane produkty kosmetyczne, a wszystkie środki zebrane ze sprzedaży tej wyjątkowej serii produktów zasilą zbiórkę pieniędzy potrzebnych na operację małej Zosi. Każdy, kto ma ochotę docenić starania dzieci i wesprzeć Zosię w walce o zdrowie, może „zakupić” wyjątkową serię kosmetyków (szczegóły na profilu FB Spółki Aniflex) lub do przekazać wpłatę na konto Zosi za pomocą portalu siepomaga.pl (https://www.siepomaga.pl/zosia-ruminska) .

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty