Kalendarium

31.05-02.06.2022 · Logimat, Stuttgart

31.05.2022 · Packaging [R]evolution, Warszawa

31.05-01.06.2022 · Packaging Innovations, Warszawa

22-23.06.2022 · PCI Days, Warszawa

27-29.09.2022 · FachPack, Nürnberg

Wzmocnienie zarządu

Metsä Board jest w trakcie realizacji strategicznych projektów inwestycyjnych. Planujemy dalszy rozwój fabryki w Husum oraz struktury biznesowej całej firmy. Dzięki zmianom w zarządzie wzmocnimy także nasze działania w zakresie zrównoważonego rozwoju i innowacji”- podkreśla Mika Joukio, dyrektor generalny Metsä Board. Na zdjęciu Markku Leskelä, nowy wiceprezes ds. rozwoju w Metsä Board.

© Metsä Group

Markku Leskelä został powołany na wiceprezesa ds. rozwoju w firmie Metsä Board, będącej częścią Metsä Group i członka zarządu spółki, odpowiedzialnego za badania, rozwój produktów i zrównoważony rozwój. Markku Leskelä pracował w Metsä Board jako wiceprezes ds. badań i rozwoju od 2016 roku. Ari Kiviranta, członek zarządu spółki, został mianowany starszym wiceprezesem ds. technologii, przejmując odpowiedzialność za rozwój produkcji, zwłaszcza w zakładzie Husum w Szwecji, jak również za strategiczne projekty inwestycyjne i technologię. Poprzednio zajmował on stanowisko starszego wiceprezesa ds. rozwoju. Zmiany obowiązują od 1 października 2021 roku. W skład zarządu spółki wchodzą obecnie: CEO Mika Joukio, wiceprezes ds. technologii Ari Kiviranta, wiceprezes ds. rozwoju Markku Leskelä, wiceprezes ds. sprzedaży i zaopatrzenia Chain Jussi Noponen, CFO Henri Sederholm, wiceprezes ds. produkcji  Harri Pihlajaniemi oraz kierownik działu kadr Camilla Wikström.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Wartość produktu a opakowanie

 

Często idzie w parze, iż wartość produktu wyraża się w jego opakowaniu. Ale czasami opakowanie staje się również przesadnym twierdzeniem o wartości, którego produkt nie może faktycznie spełnić. Oznacza to, że szczególnie drogie produkty próbują powiedzieć coś o swojej wartości poprzez swoje opakowanie a także cenę. Ponadto w naszym świecie jest wiele rzeczy, których nie dostrzegamy. Dlatego produkty posługują się różnymi znakami, po których możemy rozpoznać, że mamy do czynienia z rzeczami wartościowymi.

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty