Wzmocnienie zarządu

Metsä Board jest w trakcie realizacji strategicznych projektów inwestycyjnych. Planujemy dalszy rozwój fabryki w Husum oraz struktury biznesowej całej firmy. Dzięki zmianom w zarządzie wzmocnimy także nasze działania w zakresie zrównoważonego rozwoju i innowacji”- podkreśla Mika Joukio, dyrektor generalny Metsä Board. Na zdjęciu Markku Leskelä, nowy wiceprezes ds. rozwoju w Metsä Board.

© Metsä Group

Markku Leskelä został powołany na wiceprezesa ds. rozwoju w firmie Metsä Board, będącej częścią Metsä Group i członka zarządu spółki, odpowiedzialnego za badania, rozwój produktów i zrównoważony rozwój. Markku Leskelä pracował w Metsä Board jako wiceprezes ds. badań i rozwoju od 2016 roku. Ari Kiviranta, członek zarządu spółki, został mianowany starszym wiceprezesem ds. technologii, przejmując odpowiedzialność za rozwój produkcji, zwłaszcza w zakładzie Husum w Szwecji, jak również za strategiczne projekty inwestycyjne i technologię. Poprzednio zajmował on stanowisko starszego wiceprezesa ds. rozwoju. Zmiany obowiązują od 1 października 2021 roku. W skład zarządu spółki wchodzą obecnie: CEO Mika Joukio, wiceprezes ds. technologii Ari Kiviranta, wiceprezes ds. rozwoju Markku Leskelä, wiceprezes ds. sprzedaży i zaopatrzenia Chain Jussi Noponen, CFO Henri Sederholm, wiceprezes ds. produkcji  Harri Pihlajaniemi oraz kierownik działu kadr Camilla Wikström.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty