Wzmocnienie zarządu

Metsä Board jest w trakcie realizacji strategicznych projektów inwestycyjnych. Planujemy dalszy rozwój fabryki w Husum oraz struktury biznesowej całej firmy. Dzięki zmianom w zarządzie wzmocnimy także nasze działania w zakresie zrównoważonego rozwoju i innowacji”- podkreśla Mika Joukio, dyrektor generalny Metsä Board. Na zdjęciu Markku Leskelä, nowy wiceprezes ds. rozwoju w Metsä Board.

© Metsä Group

Markku Leskelä został powołany na wiceprezesa ds. rozwoju w firmie Metsä Board, będącej częścią Metsä Group i członka zarządu spółki, odpowiedzialnego za badania, rozwój produktów i zrównoważony rozwój. Markku Leskelä pracował w Metsä Board jako wiceprezes ds. badań i rozwoju od 2016 roku. Ari Kiviranta, członek zarządu spółki, został mianowany starszym wiceprezesem ds. technologii, przejmując odpowiedzialność za rozwój produkcji, zwłaszcza w zakładzie Husum w Szwecji, jak również za strategiczne projekty inwestycyjne i technologię. Poprzednio zajmował on stanowisko starszego wiceprezesa ds. rozwoju. Zmiany obowiązują od 1 października 2021 roku. W skład zarządu spółki wchodzą obecnie: CEO Mika Joukio, wiceprezes ds. technologii Ari Kiviranta, wiceprezes ds. rozwoju Markku Leskelä, wiceprezes ds. sprzedaży i zaopatrzenia Chain Jussi Noponen, CFO Henri Sederholm, wiceprezes ds. produkcji  Harri Pihlajaniemi oraz kierownik działu kadr Camilla Wikström.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Moc Prawdziwej Przyjaźni

Przyjaźń to coś czego nie nauczą Cię w szkole, a jeśli sam nie nauczyłeś się czym jest przyjaźń, to niczego się nie nauczyłeś.

 

Przyjaźń to najpiękniejsza rzecz, jaką człowiek może zaproponować drugiemu człowiekowi bezinteresownie. Przyjaciel to osoba, z którą możemy być szczerzy. Przy nim możemy też myśleć głośno. Jeden lojalny przyjaciel jest warto dziesięciu tysięcy krewnych. Suzanne Degges-White, przewodnicząca Wydziału Doradztwa....

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty