Rozwój liczony w metrach

Nowe Centrum CSPE grupy Optima o powierzchni 4300 metrów kwadratowych zapewni firmie optymalne warunki do realizacji większej ilości zamówień.

© Optima

Grupa Optima buduje w swojej siedzibie w Schwaebisch Hall kolejne Centrum CSPE, które będzie przeznaczone do montażu i uruchamiania linii do napełniania farmaceutyków. Dzięki temu całkowita powierzchnia produkcyjna firmy powiększy się o około 4300 metrów kwadratowych. Powstanie także nowa powierzchnia biurowa. Centrum zostanie wyposażone w nowoczesne urządzenia, które umożliwią przeprowadzenie testów fabrycznych (Factory Acceptance Tests) systemów napełniania i zamykania oraz izolatorów w warunkach produkcyjnych. Zakończenie budowy planowane jest na koniec 2021 roku.

Z kolei w zakładzie firmy Optima Pharma w Gladenbach-Mornshausen w Niemczech istniejąca hala montażowa dla systemów liofilizacji zostanie powiększona o połowę. Jak podkreślają przedstawiciele grupy, inwestycje wynikają z dużej ilości otrzymanych zamówień i ciągłego rozwoju jednostki biznesowej Optima Pharma.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty