Kalendarium

31.05-02.06.2022 · Logimat, Stuttgart

31.05.2022 · Packaging [R]evolution, Warszawa

31.05-01.06.2022 · Packaging Innovations, Warszawa

22-23.06.2022 · PCI Days, Warszawa

27-29.09.2022 · FachPack, Nürnberg

Rozwój liczony w metrach

Nowe Centrum CSPE grupy Optima o powierzchni 4300 metrów kwadratowych zapewni firmie optymalne warunki do realizacji większej ilości zamówień.

© Optima

Grupa Optima buduje w swojej siedzibie w Schwaebisch Hall kolejne Centrum CSPE, które będzie przeznaczone do montażu i uruchamiania linii do napełniania farmaceutyków. Dzięki temu całkowita powierzchnia produkcyjna firmy powiększy się o około 4300 metrów kwadratowych. Powstanie także nowa powierzchnia biurowa. Centrum zostanie wyposażone w nowoczesne urządzenia, które umożliwią przeprowadzenie testów fabrycznych (Factory Acceptance Tests) systemów napełniania i zamykania oraz izolatorów w warunkach produkcyjnych. Zakończenie budowy planowane jest na koniec 2021 roku.

Z kolei w zakładzie firmy Optima Pharma w Gladenbach-Mornshausen w Niemczech istniejąca hala montażowa dla systemów liofilizacji zostanie powiększona o połowę. Jak podkreślają przedstawiciele grupy, inwestycje wynikają z dużej ilości otrzymanych zamówień i ciągłego rozwoju jednostki biznesowej Optima Pharma.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Wartość produktu a opakowanie

 

Często idzie w parze, iż wartość produktu wyraża się w jego opakowaniu. Ale czasami opakowanie staje się również przesadnym twierdzeniem o wartości, którego produkt nie może faktycznie spełnić. Oznacza to, że szczególnie drogie produkty próbują powiedzieć coś o swojej wartości poprzez swoje opakowanie a także cenę. Ponadto w naszym świecie jest wiele rzeczy, których nie dostrzegamy. Dlatego produkty posługują się różnymi znakami, po których możemy rozpoznać, że mamy do czynienia z rzeczami wartościowymi.

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty