Rozwój liczony w metrach

Nowe Centrum CSPE grupy Optima o powierzchni 4300 metrów kwadratowych zapewni firmie optymalne warunki do realizacji większej ilości zamówień.

© Optima

Grupa Optima buduje w swojej siedzibie w Schwaebisch Hall kolejne Centrum CSPE, które będzie przeznaczone do montażu i uruchamiania linii do napełniania farmaceutyków. Dzięki temu całkowita powierzchnia produkcyjna firmy powiększy się o około 4300 metrów kwadratowych. Powstanie także nowa powierzchnia biurowa. Centrum zostanie wyposażone w nowoczesne urządzenia, które umożliwią przeprowadzenie testów fabrycznych (Factory Acceptance Tests) systemów napełniania i zamykania oraz izolatorów w warunkach produkcyjnych. Zakończenie budowy planowane jest na koniec 2021 roku.

Z kolei w zakładzie firmy Optima Pharma w Gladenbach-Mornshausen w Niemczech istniejąca hala montażowa dla systemów liofilizacji zostanie powiększona o połowę. Jak podkreślają przedstawiciele grupy, inwestycje wynikają z dużej ilości otrzymanych zamówień i ciągłego rozwoju jednostki biznesowej Optima Pharma.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Moc Prawdziwej Przyjaźni

Przyjaźń to coś czego nie nauczą Cię w szkole, a jeśli sam nie nauczyłeś się czym jest przyjaźń, to niczego się nie nauczyłeś.

 

Przyjaźń to najpiękniejsza rzecz, jaką człowiek może zaproponować drugiemu człowiekowi bezinteresownie. Przyjaciel to osoba, z którą możemy być szczerzy. Przy nim możemy też myśleć głośno. Jeden lojalny przyjaciel jest warto dziesięciu tysięcy krewnych. Suzanne Degges-White, przewodnicząca Wydziału Doradztwa....

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty