Kalendarium

31.05-02.06.2022 · Logimat, Stuttgart

31.05.2022 · Packaging [R]evolution, Warszawa

31.05-01.06.2022 · Packaging Innovations, Warszawa

22-23.06.2022 · PCI Days, Warszawa

27-29.09.2022 · FachPack, Nürnberg

4 firmy, 3 pomysły, 1 cel

Podczas webinaru firmy przedstawią nowe koncepcje opakowań, będących wynikiem wspólnie przeprowadzonych badań i rozwoju.

 © Novamont, SunChemical, Ticinoplast, Uteco

Firmy Novamont, SunChemical, Ticinoplast i Uteco organizują wspólny webinar pod hasłem „Pakowanie i zrównoważony rozwój - innowacyjne rozwiązania dla całego łańcucha produkcyjnego”. Wydarzenie odbędzie się 30 marca o godzinie 16:00. Cztery wiodące firmy z branży opakowaniowej połączyły swoje siły aby opracowywać nowe, bardziej zrównoważone alternatywy opakowaniowe, które zostaną przedstawione podczas webinaru. Jak podkreślają producenci, trzy innowacyjne, zrównoważone koncepcje opakowań, które powstały podczas wspólnie przeprowadzonych badań, opracowane zostały w oparciu o materiały o wysokim stopniu recyklingu i niskim wpływie na środowisko. W wydarzeniu udział wezmą: Anana Hiyasata - kierownik sprzedaży w regionie MEA w firmie Uteco, Elisabetta Fanesi - kierownik ds. rozwoju w firmie Novamont, Pierangelo Brambilli - dyrektor działu Global Laminating Adhesives & Cold-Seals, Functional Coatings w firmie SunChemical oraz Claudio Martini, kierownik sprzedaży w firmie Ticinoplast.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Wartość produktu a opakowanie

 

Często idzie w parze, iż wartość produktu wyraża się w jego opakowaniu. Ale czasami opakowanie staje się również przesadnym twierdzeniem o wartości, którego produkt nie może faktycznie spełnić. Oznacza to, że szczególnie drogie produkty próbują powiedzieć coś o swojej wartości poprzez swoje opakowanie a także cenę. Ponadto w naszym świecie jest wiele rzeczy, których nie dostrzegamy. Dlatego produkty posługują się różnymi znakami, po których możemy rozpoznać, że mamy do czynienia z rzeczami wartościowymi.

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty