Energia wyłącznie odnawialna

Grupa Canpack, która jest jednym z największych na świecie producentów opakowań metalowych, zwiększa wykorzystanie odnawialnych źródeł energii w swojej działalności.

© Canpack

Od 2022 roku wszystkie zakłady grupy Canpack, jednego z największych na świecie producentów zrównoważonych opakowań, będą zasilane w 100% odnawialną energią elektryczną. Oprócz inwestycji w odnawialną energię elektryczną, każdy zakład wprowadzi również nową strategię opartą na nowych celach środowiskowych obejmujących energię elektryczną, energię cieplną, wodę i zagospodarowanie odpadów na lata 2025 i 2030.
Firma przystąpiła niedawno do inicjatywy Science-Based Targets (SBTi). Inicjatywa ta opiera się na celach klimatycznych, które zapewnią utrzymanie wzrostu temperatury na świecie na poziomie 1,5°C. Nowe przedsięwzięcie jest kolejnym zobowiązaniem w realizacji strategii opartej na zasadach zrównoważonego rozwoju, które zostały ogłoszone w styczniu 2021 roku.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty