Kalendarium

21-24.11.2022 · All4Pack, Paryż

14-16.03.2023 · InPrint, CCE International, ICE Europe , Monachium

18-20.04.2023 · Warsaw Pack, Nadarzyn

25-27.04.2023 · Logimat, Stuttgart

04-10.05.2023 · interpack, Düsseldorf

VIII Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Opakowań. Ruszyła rejestracja!

© Ptak Warsaw Expo

Już teraz można się zarejestrować na VIII Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack. Na odbywających się w Ptak Warsaw Expo targach w dniach 18-20 kwietnia 2023 będzie można zobaczyć wiele wystawców jak i wziąć udział w konferencjach i konkursach. N wydarzenie można zarejestrować poprzez zakup biletu bez rejestracji bądź wypełnienie ankiety i otrzymanie biletu branżowego. Pula biletów branżowych jest ograniczona. W cenę biletu bez rejestracji wliczony parking przy Ptak Warsaw Expo. Targi przyciągają wystawców bezpośrednio z branży opakowaniowej jak i uzupełniającej, których będzie można zobaczyć w różnych strefach: techniki pakowania, opakowania, etykiety, etykietowania i druk, automatyka, e-commerce, logistyki i magazynowanie. Oprócz opakowań spożywczych czy kosmetycznych, odwiedzający oraz wystawcy będą mogli zobaczyć opakowania przemysłowe, farmaceutyczne, chemiczne oraz transportowe. Na wydarzeniu nie zabraknie również maszyn pakujących, etykietujących oraz opakowaniowych. Program towarzyszący zostanie podany wkrótce.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty