Kalendarium

31.05-02.06.2022 · Logimat, Stuttgart

31.05.2022 · Packaging [R]evolution, Warszawa

31.05-01.06.2022 · Packaging Innovations, Warszawa

22-23.06.2022 · PCI Days, Warszawa

27-29.09.2022 · FachPack, Nürnberg

Antalis przejmuje BB Pack

Przejęcie BB Pack pozwoli firmie Antalis wzmocnić swoją pozycję na rynku opakowań, szczególnie w zakresie rozwiązań dla handlu elektronicznego.

© Antalis

Firma Antalis przejęła BB Pack, dostawcę rozwiązań opakowaniowych dla branży e-commerce z siedzibą w Niemczech. Przejęcie grupy, w skład której wchodzą BB Pack, cr8 Packaging i Printmate, pozwoli firmie Antalis rozszerzyć swoją obecność na rozwijającym się rynku handlu elektronicznego. BB Pack Group jest dystrybutorem opakowań specjalizującym się w sektorze e-commerce, oferującym szeroką gamę materiałów opakowaniowych, rozwiązań w zakresie projektowania i druku na zamówienie. „Od momentu założenia firmy w 1999 roku, nasza firma urosła do rangi uznanego i wysoce wyspecjalizowanego dostawcy rozwiązań opakowaniowych dla sektora e-commerce i przemysłu. Dołączenie do grupy Antalis pozwoli nam powiększyć portfolio naszych klientów i rozszerzyć działalność na skalę międzynarodową”  - podkreślił Michael Bube, dyrektor zarządzający BB Pack.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Wartość produktu a opakowanie

 

Często idzie w parze, iż wartość produktu wyraża się w jego opakowaniu. Ale czasami opakowanie staje się również przesadnym twierdzeniem o wartości, którego produkt nie może faktycznie spełnić. Oznacza to, że szczególnie drogie produkty próbują powiedzieć coś o swojej wartości poprzez swoje opakowanie a także cenę. Ponadto w naszym świecie jest wiele rzeczy, których nie dostrzegamy. Dlatego produkty posługują się różnymi znakami, po których możemy rozpoznać, że mamy do czynienia z rzeczami wartościowymi.

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty