Flint Group z nowym sklepem online. W trosce o satysfakcję klientów

© Flint Group

Flint Group Packaging potwierdził swoje zaangażowanie w ułatwianie prowadzenia działalności i efektywność zamówień dla swoich klientów za pomocą platformy Webshop.

Sklep internetowy Flint Group został zaprojektowany z myślą o łatwości użytkowania, a wiodąca na rynku oferta atramentów i powłok firmy jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Celem jest zapewnienie klientom większej wszechstronności, elastyczności i wydajności w zarządzaniu zaopatrzeniem w materiały eksploatacyjne. Sklep internetowy zaprojektowany, aby nadążać za tempem dzisiejszego rynku opakowań umożliwia proste i szybkie zamawianie. Firma zapewnia, że sklep internetowy oferuje szereg udogodnień, które pozwalają dostarczać wyższy poziom usług i wsparcia dla klientów. Sklep internetowy jest dostępny w wielu językach, a zamówienia można składać przez całą dobę. Dodatkowymi opcjami są śledzenie zamówień w czasie rzeczywistym i fakturowanie bez papieru.
Sklep internetowy Flint Group jest już dostępny. Firma stale ulepsza platformę o dodatkowe funkcje, które zostaną uruchomione w pierwszej połowie 2023 roku.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty