Restart fleksografii

Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na stronie www.flexography.org.

© FTA

W dniach 14-15 marca w Fort Worth Convention Center po raz pierwszy od trzech lat odbędą się targi Infoflex, łączące branżę druku i opakowań. Tematem przewodnim wydarzenia będzie hasło „Budowanie relacji. Nawiązywanie kontaktów”. Hasło to podkreśla, że targi Inoflex łączą członków branży druku opakowań w celu odkrycia nowych technologii, które poprawiają jakość druku i zwiększają wydajność na każdym etapie procesu produkcyjnego. W tym roku targi obchodzić będą swoje 40- lecie. „Infoflex 2022 jest jednym z niewielu wydarzeń, na których Nilpeter będzie obecny w tym roku” - powiedział John Crammer, doradca handlowy Nilpeter. „Jest to impreza dla wszystkich tych, którzy chcieliby wyposażyć swoją firmę w nowe rozwiązania - od urządzeń do prepressu po urządzenia do obróbki końcowej i wszystko pomiędzy” - dodaje. Jak podkreślają organizatorzy, powierzchnia wystawowa targów jest już w 92 procentach wyprzedana. Infoflex 2022 odbędzie się w połączeniu z Forum 2022, doroczną konferencją FTA, która odbędzie się w dniach 13-16 marca w hotelu Omni Fort Worth.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty