Styropianowe wypełnienia do opakowań. Nordterm poszerzył ofertę

© Packaging Polska

Firma Nordterm zajmująca się produkcją styropianu i kształtek styropianowych poszerzyła swoją ofertę o możliwość produkcji wypełnień do opakowań. Rozwój stał się możliwy dzięki zakupowi dwóch, spersonalizowanych maszyn firmy Coner, które są dostępne w ofercie firmy Amagraf.

 

Nordterm zainwestował w zakup plotera termicznego i frezującego od Coner. To pozwoliło wyjść firmie szerzej ze swoją ofertą, a także umożliwiło podjęcie współpracy z różnymi producentami, którzy potrzebują wypełnienia dla swoich produktów w procesach związanych np. z logistyką. Nordterm oferuje wypełnienia styropianowe do opakowań zarówno małych jak również dużych i ciężkich produktów. Coner, producent maszyn, dopasował maszyny do indywidualnych potrzeb klienta już na etapie ich produkcji - klienci Nordterm nie muszą czekać na formę do kształtu styropianu, co generuje nie tylko dodatkowy czas, ale także koszty. Prawie każdy kształt może zostać wycięty niemalże od ręki, a dzięki katalogowaniu wszystkich zleceń może również zostać w dowolnej chwili powtórzony w przyszłości. Rozwiązania do Coner umożliwiają ponadto odzysk styropianowych skrawków i ponowne wykorzystanie surowca, co czyni rozwiązania bardziej przyjazne środowisku.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty