Zdrowo i pożywnie z drinkplus!

Tajlandzka Organizacja Promocji Gospodarstwa Mleczarskiego wprowadziła na rynek w pierwsze w Tajlandii napoje jogurtowe z kawałkami owoców, dzięki unikalnej technologii drinksplus firmy SIG.

© SIG

Tajlandzka Organizacja Promocji Gospodarstwa Mleczarskiego wprowadziła na rynek pierwsze w Tajlandii napoje jogurtowe z kawałkami owoców, których zapakowanie było możliwe dzięki unikalnej technologii drinksplus firmy SIG.

 

Nowa seria napojów jogurtowych o nazwie Chew-D oferuje konsumentom nowe i jednocześnie zdrowe doznania smakowe. Beztłuszczowy i niskocukrowy napój o smaku marakui zawiera kawałki owoców z rośliny konjac, która rośnie w tropikach. Produkt jest dostępny w opakowaniach kartonowych combiblocMini 200 ml firmy SIG i można ją napełniać za pomocą standardowych maszyn do napełniania napojów producenta.

Pożywne kawałki owoców zawarte w napojach jogurtowych Chew-D są cenne nie tylko jako składnik zbilansowanej diety, ale także jako wartość dodana produktu. Technologia drinksplus firmy SIG umożliwia aseptyczne napełnianie opakowań kartonowych napojami zawierającymi kawałki owoców, warzyw a także orzechów i zbóż, które mogą stanowić 10 procent pakowanej żywności.

 

Drinksplus upgrade kit

Firma SIG stosuje w swoich liniach napełniających specjalny system sleevów, w którym każdy karton jest indywidualnie kształtowany, napełniany i zgrzewany ultradźwiękowo nad linią napełniania, co zapewnia aseptyczne bezpieczeństwo produktu. Produkty drinksplus z kawałkami owoców mogą b napełniane na standardowych maszynach napełniających firmy SIG po wyposażeniu ich w łatwy do zainstalowania moduł „drinksplus upgrade kit. Kawałki owoców mogą mieć do sześciu milimetrów długości i szerokości. Co więcej, oferowane przez firmę słomki do picia mają średnicę do ośmiu milimetrów, co sprawia, że picie produktu jest łatwe i przyjemne.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty