Kalendarium

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

15-17.03.2022 · ICE Europe, CCE International, Monachium

26-29.04.2022 · LABELEXPO, Bruksela

31.05-02.06.2022 · Logimat, Stuttgart

24-27.05.2022 · Plastpol, Kielce

Zdrowo i pożywnie z drinkplus!

Tajlandzka Organizacja Promocji Gospodarstwa Mleczarskiego wprowadziła na rynek w pierwsze w Tajlandii napoje jogurtowe z kawałkami owoców, dzięki unikalnej technologii drinksplus firmy SIG.

© SIG

Tajlandzka Organizacja Promocji Gospodarstwa Mleczarskiego wprowadziła na rynek pierwsze w Tajlandii napoje jogurtowe z kawałkami owoców, których zapakowanie było możliwe dzięki unikalnej technologii drinksplus firmy SIG.

 

Nowa seria napojów jogurtowych o nazwie Chew-D oferuje konsumentom nowe i jednocześnie zdrowe doznania smakowe. Beztłuszczowy i niskocukrowy napój o smaku marakui zawiera kawałki owoców z rośliny konjac, która rośnie w tropikach. Produkt jest dostępny w opakowaniach kartonowych combiblocMini 200 ml firmy SIG i można ją napełniać za pomocą standardowych maszyn do napełniania napojów producenta.

Pożywne kawałki owoców zawarte w napojach jogurtowych Chew-D są cenne nie tylko jako składnik zbilansowanej diety, ale także jako wartość dodana produktu. Technologia drinksplus firmy SIG umożliwia aseptyczne napełnianie opakowań kartonowych napojami zawierającymi kawałki owoców, warzyw a także orzechów i zbóż, które mogą stanowić 10 procent pakowanej żywności.

 

Drinksplus upgrade kit

Firma SIG stosuje w swoich liniach napełniających specjalny system sleevów, w którym każdy karton jest indywidualnie kształtowany, napełniany i zgrzewany ultradźwiękowo nad linią napełniania, co zapewnia aseptyczne bezpieczeństwo produktu. Produkty drinksplus z kawałkami owoców mogą b napełniane na standardowych maszynach napełniających firmy SIG po wyposażeniu ich w łatwy do zainstalowania moduł „drinksplus upgrade kit. Kawałki owoców mogą mieć do sześciu milimetrów długości i szerokości. Co więcej, oferowane przez firmę słomki do picia mają średnicę do ośmiu milimetrów, co sprawia, że picie produktu jest łatwe i przyjemne.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Moc Prawdziwej Przyjaźni

Przyjaźń to coś czego nie nauczą Cię w szkole, a jeśli sam nie nauczyłeś się czym jest przyjaźń, to niczego się nie nauczyłeś.

 

Przyjaźń to najpiękniejsza rzecz, jaką człowiek może zaproponować drugiemu człowiekowi bezinteresownie. Przyjaciel to osoba, z którą możemy być szczerzy. Przy nim możemy też myśleć głośno. Jeden lojalny przyjaciel jest warto dziesięciu tysięcy krewnych. Suzanne Degges-White, przewodnicząca Wydziału Doradztwa....

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty