PCI Days 2021 za nami!

Informacje o kolejnej edycji targów będą dostępne już wkrótce na oficjalnej stronie wydarzenia: www.pcidays.pl.

W dniach 8 i 9 września ponad 1200 gości odwiedziło targi PCI Days w warszawskim Centrum Expo XXI. W ramach wydarzenia swoje usługi i produkty zaprezentowało 100 firm z branży kosmetycznej i farmaceutycznej. Na wydarzeniu nie zabrakło również producentów opakowań i etykiet. Wśród nich znalazły się takie firmy jak Eticode, Craemer, Novo-Pak, Acti Pack, czy Etigraf - Etykiety.pl. Goście mogli zapoznać się z całą gamą ofert dedykowanych przemysłowi farmaceutycznemu i kosmetycznemu. Na targach obecni byli także producenci oraz dostawcy surowców, technologii, maszyn do produkcji, wyposażenia pracowni i laboratoriów oraz oferujący usługi logistyczne, analityczne i IT oraz prezentujący nowoczesne urządzenia znakujące. Dużym zainteresowaniem odwiedzających cieszyły się Kosmetyczna Strefa Inspiracji i Farmaceutyczna Strefa Inspiracji, w których odbywały się prelekcje dotyczące różnych aspektów z zakresu przemysłu kosmetycznego i farmaceutycznego. Podczas targów PCI Days miała także miejsce Konferencja Mikrobiologiczna oraz Panel dla Zakupowców. Drugiego dnia odbyła się również konferencja Be Inspired - Nowości Surowcowe 2021/2022, którą poprowadzili wystawcy w Kosmetycznej Strefie Inspiracji.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty