Introzap poszerza ofertę

Urządzenie BLW 200 zwyciężyło w tegorocznej edycji konkursu German Packaging Awards w kategorii „Najlepsza maszyna do produkcji opakowań”.

© Introzap

Oferta firmy Introzap, przedstawiciela marki Kolbus w Polsce, została rozszerzona o kolejne rozwiązania tego producenta, przeznaczone do produkcji opakowań na bazie tektury litej. Pierwszym z nich jest Box Line Taper (BLT 200) do zautomatyzowanej produkcji pudełek z przyciętych i nieoklejonych formatek tektury. Może być ono połączone w linii z urządzeniem Box Line Wrapper (BLW 200), do formowania i oklejania wykrojonych formatek. To druga nowość w ofercie firmy Kolbus. Została ona wyróżniona nagrodą German Packaging Award 2021 w kategorii „Maszyny do produkcji opakowań”, przyznawaną przez Niemiecki Instytut Opakowań. Poza urządzeniami BLW 200 i BLT 200, wśród oferowanych w tej linii rozwiązań znaleźć można m.in. maszyny znane dotychczas z rynku produkcji dziełowej, dostosowane do wymagań producentów i przetwórców opakowań, takie jak DA  do produkcji okładek, BLM 500 - do wkładkowania magnesów czy SA 260 do wklejania lustra.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty