Introzap poszerza ofertę

Urządzenie BLW 200 zwyciężyło w tegorocznej edycji konkursu German Packaging Awards w kategorii „Najlepsza maszyna do produkcji opakowań”.

© Introzap

Oferta firmy Introzap, przedstawiciela marki Kolbus w Polsce, została rozszerzona o kolejne rozwiązania tego producenta, przeznaczone do produkcji opakowań na bazie tektury litej. Pierwszym z nich jest Box Line Taper (BLT 200) do zautomatyzowanej produkcji pudełek z przyciętych i nieoklejonych formatek tektury. Może być ono połączone w linii z urządzeniem Box Line Wrapper (BLW 200), do formowania i oklejania wykrojonych formatek. To druga nowość w ofercie firmy Kolbus. Została ona wyróżniona nagrodą German Packaging Award 2021 w kategorii „Maszyny do produkcji opakowań”, przyznawaną przez Niemiecki Instytut Opakowań. Poza urządzeniami BLW 200 i BLT 200, wśród oferowanych w tej linii rozwiązań znaleźć można m.in. maszyny znane dotychczas z rynku produkcji dziełowej, dostosowane do wymagań producentów i przetwórców opakowań, takie jak DA  do produkcji okładek, BLM 500 - do wkładkowania magnesów czy SA 260 do wklejania lustra.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Moc Prawdziwej Przyjaźni

Przyjaźń to coś czego nie nauczą Cię w szkole, a jeśli sam nie nauczyłeś się czym jest przyjaźń, to niczego się nie nauczyłeś.

 

Przyjaźń to najpiękniejsza rzecz, jaką człowiek może zaproponować drugiemu człowiekowi bezinteresownie. Przyjaciel to osoba, z którą możemy być szczerzy. Przy nim możemy też myśleć głośno. Jeden lojalny przyjaciel jest warto dziesięciu tysięcy krewnych. Suzanne Degges-White, przewodnicząca Wydziału Doradztwa....

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty