Kalendarium

31.05-02.06.2022 · Logimat, Stuttgart

31.05.2022 · Packaging [R]evolution, Warszawa

31.05-01.06.2022 · Packaging Innovations, Warszawa

22-23.06.2022 · PCI Days, Warszawa

27-29.09.2022 · FachPack, Nürnberg

Introzap poszerza ofertę

Urządzenie BLW 200 zwyciężyło w tegorocznej edycji konkursu German Packaging Awards w kategorii „Najlepsza maszyna do produkcji opakowań”.

© Introzap

Oferta firmy Introzap, przedstawiciela marki Kolbus w Polsce, została rozszerzona o kolejne rozwiązania tego producenta, przeznaczone do produkcji opakowań na bazie tektury litej. Pierwszym z nich jest Box Line Taper (BLT 200) do zautomatyzowanej produkcji pudełek z przyciętych i nieoklejonych formatek tektury. Może być ono połączone w linii z urządzeniem Box Line Wrapper (BLW 200), do formowania i oklejania wykrojonych formatek. To druga nowość w ofercie firmy Kolbus. Została ona wyróżniona nagrodą German Packaging Award 2021 w kategorii „Maszyny do produkcji opakowań”, przyznawaną przez Niemiecki Instytut Opakowań. Poza urządzeniami BLW 200 i BLT 200, wśród oferowanych w tej linii rozwiązań znaleźć można m.in. maszyny znane dotychczas z rynku produkcji dziełowej, dostosowane do wymagań producentów i przetwórców opakowań, takie jak DA  do produkcji okładek, BLM 500 - do wkładkowania magnesów czy SA 260 do wklejania lustra.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Wartość produktu a opakowanie

 

Często idzie w parze, iż wartość produktu wyraża się w jego opakowaniu. Ale czasami opakowanie staje się również przesadnym twierdzeniem o wartości, którego produkt nie może faktycznie spełnić. Oznacza to, że szczególnie drogie produkty próbują powiedzieć coś o swojej wartości poprzez swoje opakowanie a także cenę. Ponadto w naszym świecie jest wiele rzeczy, których nie dostrzegamy. Dlatego produkty posługują się różnymi znakami, po których możemy rozpoznać, że mamy do czynienia z rzeczami wartościowymi.

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty