Targi Taropak 2022 w Poznaniu. Wyjątkowe wydarzenie opakowaniowe

©Taropak

Tegoroczna edycja Targów Taropak odbędzie się w dniach 26-28 września na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Odwiedzający targi będą mogli odwiedzić kilka specjalnych stref branżowych, na których wystawcy zaprezentują swoją działalność i usługi. Jedną ze stref będzie współtworzyć Klub Producentów Opakowań Ukrainy. Pojawią się na niej specjalnie zaproszone firmy ukraińskie. Inną strefę stworzą członkowie Stowarzyszenia Polskich Producentów Etykiet Samoprzylepnych. Goście targów będą mieć możliwość porozmawiania z przedstawicielami firm produkujących etykiety samoprzylepne oraz lepszego poznania środowiska etykietowego w Polsce. W Strefie Taropak Design firmy związane z projektowaniem i tworzeniem oryginalnych opakowań i materiałów opakowaniowych zaprezentują między innymi opakowania typu pop-up czy materiały opakowaniowe barwione w masie. Dużą przestrzeń ponownie zajmie Strefa Polskiej Izby Opakowań, gdzie  jej członkowie przedstawią swoje najnowsze produkty. Ponadto na jednej ze scen odbędzie się konferencja branżowa na temat wyzwań i nowych możliwości branży opakowań.

Targi Taropak zostaną uzupełnione przez merytoryczne konferencje i spotkania. Scenę spotkań otworzy druga edycja konferencji Taropak Design, podczas której eksperci odpowiedzą na ważne dla branży opakowaniowej pytania. Ponadto na uczestnikach wydarzenia zostaną przeprowadzone badania eyetrackingowe. Ich wyniki pokażą to, w jaki sposób ludzki mózg reaguje na konkretne rozwiązania opakowaniowe i co najbardziej przyciąga wzrok konsumentów. Goście targów będą mogli również wziąć udział w trzeciej edycji konferencji Taropak E-commerce, której głównym partnerem jest Allegro Biznes. Ponadto zorganizowane zostaną bezpłatne warsztaty techniczne Low Cost Automation prowadzone przez firmę igus. Ekspert prowadzący spotkanie wprowadzi uczestników w tajniki LCA, opowie o dostępnych wersjach i parametrach robotów kartezjańskich, robota delta, scara i ramionach robotycznych od igus.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty