Loop na całym świecie

W ramach systemu, klienci będą kupować określone produkty w opakowaniach wielokrotnego użytku. Po zużyciu produktów, puste opakowania oddawane są do sklepu, po czym Loop odbiera je, czyści i ponownie napełnia, aby ponownie dostarczyć je do sklepu.

© Loop

Firma Loop, będąca inicjatywą firmy TerraCycle i zajmująca się dostarczaniem opakowań wielokrotnego użytku w ramach nowego modelu biznesowego, rozpoczyna swoją ekspansję i wprowadza swoje usługi w sieciach sklepów na całym świecie. Dotyczy to marketów Carrefour we Francji, Tesco w Wielkiej Brytanii, AEON w Japonii, Kroger w USA oraz Woolworths w Australii. Ekspansja oznacza zakończenie projektu pilotażowego nowego systemu opakowań wielokrotnego użytku i początek kolejnej fazy rozwoju. TerraCycle i Loop współpracowały z konsorcjum wiodących firm z branży produktów konsumenckich i organizacji pod przewodnictwem inicjatywy Światowego Forum EkonomicznegoKonsumenci bez odpadów, aby opracować trzy przewodniki dla sklepów, w których zostanie wprowadzony nowy system zarządzania opakowaniami. Zawierają one wskazówki ekspertów, które pozwolą przyspieszyć przyjęcie produktów i systemów opakowań wielokrotnego użytku, takich jak Loop.  

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Moc Prawdziwej Przyjaźni

Przyjaźń to coś czego nie nauczą Cię w szkole, a jeśli sam nie nauczyłeś się czym jest przyjaźń, to niczego się nie nauczyłeś.

 

Przyjaźń to najpiękniejsza rzecz, jaką człowiek może zaproponować drugiemu człowiekowi bezinteresownie. Przyjaciel to osoba, z którą możemy być szczerzy. Przy nim możemy też myśleć głośno. Jeden lojalny przyjaciel jest warto dziesięciu tysięcy krewnych. Suzanne Degges-White, przewodnicząca Wydziału Doradztwa....

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty