WorldStar Awards. Rekordowa ilość zapisów

© World Packaging Organisation

World Packaging Organisation (WPO), organizator międzynarodowego konkursu opakowań WorldStar Awards ogłosił dane dotyczące tegorocznych zgłoszeń. W edycji 2023 zarejestrowano rekordową liczbę 488 zgłoszeń z 41 krajów.
Ważną zmianą tegorocznej edycji jest pojawienie się po raz pierwszy w historii tego konkursu opakowań z regionu arabskiego. W sumie zgłoszeń z tych krajów napłynęło 27, w tym 13 z Libanu, 5 z Jordanii, 4 z Tunezji, 3 z Egiptu i po 1 zgłoszeniu z Arabii Saudyjskiej i Zjednoczonych Emiratów Arabskich.
W edycji WorldStar Awards 2023 pojawiły się dwie nowe kategorie główne (Gift Packaging i Digital Packaging), oraz jedna dodatkowa kategoria specjalna (Accessible Packaging). Organizatorzy konkursu podkreślają, ze jego celem jest promowanie innowacyjności opakowań w różnych sektorach, udowadniając, że dobre opakowanie może być istotnym rozwiązaniem wielu współczesnych problemów, zwłaszcza zrównoważonego rozwoju, marnowania żywności i wydłużania okresu przydatności do spożycia produktów spożywczych i rolnych. Jury tegorocznej edycji konkursu WorldStar obradowało w listopadzie. Ogłoszenie zwycięzców zaplanowane jest na 9 stycznia 2023 roku, a ceremonia wręczenia nagród i uroczysta gala odbędą się podczas targów interpack 2023 w Düsseldorfie.

Opakowania kwalifikujące się do nagród WorldStar Awards to te, które w ciągu ostatnich 2 lat otrzymały już krajową lub regionalną nagrodę w konkursie opakowań uznawanym przez WPO. Konkurs ART of PACKAGING jest akredytowanym członkiem WPO.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty