Opakowania Vogue wyróżnione

Pierwszy numer Vogue Scandinavia w ekologicznych opakowaniach ukazał się w sierpniu tego roku na rynkach Szwecji, Danii, Norwegii, Finlandii i Islandii.

© Stora Enso

Stora Enso i Vogue Scandinavia otrzymały nagrodę Red Dot Design Award za projekt odnawialnego eko-opakowania stworzonego w celu zastąpienia tworzyw sztucznych wykorzystywanych do produkcji opakowań magazynów. Nagrodzone rozwiązanie jest w pełni neutralne pod względem emisji dwutlenku węgla dzięki zastosowaniu odnawialnego, niskoemisyjnego surowca i energooszczędnej produkcji. Nagroda Red Dot Award została przyznana za wyjątkową jakość wzornictwa i kreatywność w kategorii Brands & Communication design. Zwycięskie opakowanie występuje w dwóch wersjach - Normal Edition oraz CollectorsItem Limited Edition. Obie wersje opakowania wykonanez materiału Ensocoat firmy Stora Enso. Inspiracją do stworzenia grafik widocznych na opakowaniach były prace szwedzkiej artystki Hilmy af Klint. Magazyn i jego opakowanie zostały zaprojektowane w taki sposób, aby można je było zachować na dłużej i przechowywać na półkach. Wszystkie materiały użyte do produkcji opakowań oparte na włóknach i odnawialne, co odzwierciedla zaangażowanie Vogue Scandinavia w zrównoważony rozwój.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Moc Prawdziwej Przyjaźni

Przyjaźń to coś czego nie nauczą Cię w szkole, a jeśli sam nie nauczyłeś się czym jest przyjaźń, to niczego się nie nauczyłeś.

 

Przyjaźń to najpiękniejsza rzecz, jaką człowiek może zaproponować drugiemu człowiekowi bezinteresownie. Przyjaciel to osoba, z którą możemy być szczerzy. Przy nim możemy też myśleć głośno. Jeden lojalny przyjaciel jest warto dziesięciu tysięcy krewnych. Suzanne Degges-White, przewodnicząca Wydziału Doradztwa....

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty