Opakowaniowe innowacje

Wśród zwycięzców z Polski znalazły się opakowania firm: Adams, Amazepack, Mondi, Smurfit Kappa , Werner Kenkel oraz Color Press.

© Amazepack

WPO (World Packaging Organisation) przedstawiła zwycięzców konkursu na najlepsze opakowanie - WorldStar 2022. Pomimo trudnej sytuacji związanej z Covid-19, która już drugi rok uderza w światową gospodarkę, do konkursu przystąpiło 440 zgłoszeń z 37 krajów z całego świata, co stanowi 30% wzrost w porównaniu z rokiem poprzednim. Proces oceny zgłoszeń został podzielony na dwa etapy. Panel sędziowski składał się z 36 międzynarodowych jurorów, reprezentujących 36 krajów członkowskich WPO. Spośród wszystkich zgłoszeń wybrano 240 zwycięzców. Najwięcej nagrodzonych projektów pochodziło z Niemiec (28 nagród), Australli i Nowej Zelandii (27 nagród), Japonii (23 nagrody) oraz Chin (15 nagród). Ceremonia wręczenia nagród konkursu WordStar 2022 odbędzie się 4 maja 2022 roku w Mediolanie podczas targów Ipack Ima. Podczas ceremonii WorldStar ogłoszeni zostaną również zwycięzcy w kategoriach specjalnych. Wszyscy zwycięzcy konkursu WorldStar 2022 dostępni są na stronie www.worldstar.org/winners/worldstar/2022/.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty