Nowa osoba w zespole kierowniczym. Stora Enso wita nową wiceprezes

Minna Björkman
© Stora Enso

Annica Bresky, prezes i dyrektor generalna Stora Enso mianowała Minnę Björkman na stanowisko wiceprezes ds. zaopatrzenia i logistyki w Zespole Kierowniczym Grupy. Minna Björkman, która pracuje w Stora Enso od 2019 roku obejmie nowe stanowisko w styczniu 2023 roku.

Zarząd firmy ma nadzieję, że ponad 25-letnie doświadczenie nowej wiceprezes w zarządzaniu międzynarodowymi łańcuchami dostaw, logistyce i sourcingu przyczyni się do dalszej poprawy wyników i praktyk zrównoważonego rozwoju. Właściwe zarządzanie globalnym łańcuchem dostaw w ramach sieci ponad 20 000 dostawców Sory Enso to niezbędny element właściwego zarządzania firmą. Ze stanowiska ustępuje dotychczasowy wiceprezes Tuomas Mustonen.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty