Nowy termin targów

Londyńska edycja targów Packaging Innovations i Luxury Packaging odbędzie się w nowym terminie 1 i 2 grudnia 2021 roku.

© Olympia London

Tegoroczna londyńska edycja targów Packaging Innovations i Luxury Packaging została ponownie przesunięta. Jak podają organizatorzy, decyzja ta została podjęta ze względu na trwające skutki pandemii koronawirusa. Wydarzenie zostało przeniesione z 22 i 23 września na 1 i 2 grudnia 2021 roku i odbędzie się w centrum wystawienniczym Olympia.

Według Easyfairs, chociaż wiele ograniczeń nałożonych przez rząd zostało już zniesionych, to organizacja wydarzenia we wrześniu byłaznacznie trudniejszaze względu na dużą liczbę międzynarodowych wystawców, którzy ze względu na wciąż obecne restrykcje dotyczące kwarantanny i wjazdów do Wielkiej Brytanii mogliby napotkać liczne problemy. Organizatorzy twierdzą, że wraz z realizacją programu szczepień, podróżowanie za granicę w grudniu wróci na normalne tory.

Swoją obecność zadeklarowało już 170 wystawców. W tym roku wydarzenie będzie poświęcone innowacjom z zakresu opakowań luksusowych oraz opakowań FMCG. Spotkania dotyczyć będą kluczowych zagadnień branży, takich jak inteligentne rozwiązania opakowaniowe, aktualne trendy, a także wyzwania i możliwości w zakresie zrównoważonego rozwoju.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty