Kalendarium

31.05-02.06.2022 · Logimat, Stuttgart

31.05.2022 · Packaging [R]evolution, Warszawa

31.05-01.06.2022 · Packaging Innovations, Warszawa

22-23.06.2022 · PCI Days, Warszawa

27-29.09.2022 · FachPack, Nürnberg

Nowy termin targów

Londyńska edycja targów Packaging Innovations i Luxury Packaging odbędzie się w nowym terminie 1 i 2 grudnia 2021 roku.

© Olympia London

Tegoroczna londyńska edycja targów Packaging Innovations i Luxury Packaging została ponownie przesunięta. Jak podają organizatorzy, decyzja ta została podjęta ze względu na trwające skutki pandemii koronawirusa. Wydarzenie zostało przeniesione z 22 i 23 września na 1 i 2 grudnia 2021 roku i odbędzie się w centrum wystawienniczym Olympia.

Według Easyfairs, chociaż wiele ograniczeń nałożonych przez rząd zostało już zniesionych, to organizacja wydarzenia we wrześniu byłaznacznie trudniejszaze względu na dużą liczbę międzynarodowych wystawców, którzy ze względu na wciąż obecne restrykcje dotyczące kwarantanny i wjazdów do Wielkiej Brytanii mogliby napotkać liczne problemy. Organizatorzy twierdzą, że wraz z realizacją programu szczepień, podróżowanie za granicę w grudniu wróci na normalne tory.

Swoją obecność zadeklarowało już 170 wystawców. W tym roku wydarzenie będzie poświęcone innowacjom z zakresu opakowań luksusowych oraz opakowań FMCG. Spotkania dotyczyć będą kluczowych zagadnień branży, takich jak inteligentne rozwiązania opakowaniowe, aktualne trendy, a także wyzwania i możliwości w zakresie zrównoważonego rozwoju.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Wartość produktu a opakowanie

 

Często idzie w parze, iż wartość produktu wyraża się w jego opakowaniu. Ale czasami opakowanie staje się również przesadnym twierdzeniem o wartości, którego produkt nie może faktycznie spełnić. Oznacza to, że szczególnie drogie produkty próbują powiedzieć coś o swojej wartości poprzez swoje opakowanie a także cenę. Ponadto w naszym świecie jest wiele rzeczy, których nie dostrzegamy. Dlatego produkty posługują się różnymi znakami, po których możemy rozpoznać, że mamy do czynienia z rzeczami wartościowymi.

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty