Nowy termin targów

Londyńska edycja targów Packaging Innovations i Luxury Packaging odbędzie się w nowym terminie 1 i 2 grudnia 2021 roku.

© Olympia London

Tegoroczna londyńska edycja targów Packaging Innovations i Luxury Packaging została ponownie przesunięta. Jak podają organizatorzy, decyzja ta została podjęta ze względu na trwające skutki pandemii koronawirusa. Wydarzenie zostało przeniesione z 22 i 23 września na 1 i 2 grudnia 2021 roku i odbędzie się w centrum wystawienniczym Olympia.

Według Easyfairs, chociaż wiele ograniczeń nałożonych przez rząd zostało już zniesionych, to organizacja wydarzenia we wrześniu byłaznacznie trudniejszaze względu na dużą liczbę międzynarodowych wystawców, którzy ze względu na wciąż obecne restrykcje dotyczące kwarantanny i wjazdów do Wielkiej Brytanii mogliby napotkać liczne problemy. Organizatorzy twierdzą, że wraz z realizacją programu szczepień, podróżowanie za granicę w grudniu wróci na normalne tory.

Swoją obecność zadeklarowało już 170 wystawców. W tym roku wydarzenie będzie poświęcone innowacjom z zakresu opakowań luksusowych oraz opakowań FMCG. Spotkania dotyczyć będą kluczowych zagadnień branży, takich jak inteligentne rozwiązania opakowaniowe, aktualne trendy, a także wyzwania i możliwości w zakresie zrównoważonego rozwoju.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Moc Prawdziwej Przyjaźni

Przyjaźń to coś czego nie nauczą Cię w szkole, a jeśli sam nie nauczyłeś się czym jest przyjaźń, to niczego się nie nauczyłeś.

 

Przyjaźń to najpiękniejsza rzecz, jaką człowiek może zaproponować drugiemu człowiekowi bezinteresownie. Przyjaciel to osoba, z którą możemy być szczerzy. Przy nim możemy też myśleć głośno. Jeden lojalny przyjaciel jest warto dziesięciu tysięcy krewnych. Suzanne Degges-White, przewodnicząca Wydziału Doradztwa....

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty