Werner Kenkel nagrodzony

Obecność w rankingu Najlepszych Polskich Pracodawców jest dowodem na to, że Grupa Werner Kenkel tworzy stabilne i przyjazne miejsca pracy.

© Werner Kenkel

W kwietniu opublikowana została pierwsza odsłona rankingu Najlepszych Polskich Pracodawców, który został opracowany przez magazyn Forbes we współpracy z firmą Statista. Grupa Werner Kenkel zajęła 91. miejsce w klasyfikacji ogólnej i 2. miejsce w kategorii: produkcja, przetwarzanie surowców, materiałów budowalnych, metalu i papieru, wyprzedzając w rankingu wiele znanych, renomowanych międzynarodowych firm i korporacji. Podstawą badania była lista około 1800 pracodawców zatrudniających na terenie Polski co najmniej 250 pracowników. W badaniach ankietowych wzięło udział ponad 10 tysięcy pracowników. Respondenci proszeni byli o wyrażenie opinii na temat kilkudziesięciu stwierdzeń opisujących działalność swojego pracodawcy w siedmiu głównych obszarach: Wizerunek i wzrost, Rozwój i perspektywy, Relacje między pracownikami i zarządzanie, Płaca, Warunki pracy i sprzęt, Zrównoważony rozwój i Obciążenie pracą. Badanie trwało od września do października 2020 roku i na postawie analizy udzielonych odpowiedzi wyłonionych zostało 300 Najlepszych Polskich Pracodawców. 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Moc Prawdziwej Przyjaźni

Przyjaźń to coś czego nie nauczą Cię w szkole, a jeśli sam nie nauczyłeś się czym jest przyjaźń, to niczego się nie nauczyłeś.

 

Przyjaźń to najpiękniejsza rzecz, jaką człowiek może zaproponować drugiemu człowiekowi bezinteresownie. Przyjaciel to osoba, z którą możemy być szczerzy. Przy nim możemy też myśleć głośno. Jeden lojalny przyjaciel jest warto dziesięciu tysięcy krewnych. Suzanne Degges-White, przewodnicząca Wydziału Doradztwa....

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty