Nowa osoba w zespole Miraclon. Wzmocniona sieć sprzedaży

© Miraclon

Tomasz Kropiński dołączył do zespołu Miraclon jako nowy kierownik sprzedaży w Polsce. Do jego zadań należeć będzie wspieranie i umożliwianie klientom maksymalizacji produktywności i oszczędności oraz pomaganie potencjalnym klientom w osiąganiu wzrostu biznesowego dzięki nowym inwestycjom w technologię Kodak Flexcel NX firmy Miraclon. Tomasz Kropiński jest specjalistą zarówno w kwestiach sprzedażowych jak i zagadnieniach związanych w drukiem fleksograficznym, dlatego jego pozyskanie do polskich struktur firmy niezwykle cieszy Miraclon. Stephen McCartney, dyrektor handlowy EAMER w Miraclon jest przekonany, że nowy kierownik sprzedaży w Polsce wnosząc bogatą wiedzę branżową i relacje jest cennym uzupełnieniem zespołu Miraclon. Jego głębokie zrozumienie trendów na rynku fleksograficznym zapewni, że klienci i potencjalni klienci skorzystają z jego wiedzy i doświadczenia i jeszcze chętniej wykorzystują technologię Flexcel NX do kształtowania przyszłości fleksografii.

 

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty