Wegańskie opakowania

W ramach partnerstwa z Vegan Society firma Smurfit Kappa będzie wspierać innych producentów dysponujących znakiem Vegan w produkcji certyfikowanych wegańskich opakowań.

© Smurfit Kappa

Firma Smurfit Kappa uzyskała oznaczenie Vegan Society dla swoich opakowań z tektury falistej. Producent jest pierwszą firmą opakowaniową, która może umieszczać znak Vegan na swoich produktach. Firma nawiązuje także współpracę z organizacją Vegan Society, aby dostarczać podmiotom dysponującym takim oznaczeniem wegańskie rozwiązania opakowaniowe dla produktów wegańskich. Jak podkreśla producent, uzyskanie znaku Vegan było możliwe dzięki działalności zakładu w Markham Vale w Wielkiej Brytanii. Produkowane tam opakowania z tektury falistej wykonane są z materiałów, które nie zawierają surowców pochodzenia zwierzęcego. Wegańskie opakowania firmy Smurfit Kappa  mogą znaleźć zastosowanie w branży modowej, kosmetycznej, spożywczej i napojów.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty