Fachpack 2022. Heidelberg na tragach Fachpack

Podczas odbywających się w dniach 27.- 29. września 2022 targów w Norymberdze Heidelberg zaprezentuje nowości w zakresie opakowań i etykiet.

 

Cyfrowa integracja i prosta obsługa

Rozwiązania, które zostaną zaprezentowane przez firmę wpisują się w główne założenia produkcji - wyszukiwanie wykwalifikowanych pracowników i zwiększenie całkowitej efektywności urządzeń. Heidelberg wprowadza maszynę Speedmaster-Generation 2020 z systemami wspomagania opartymi na sztucznej inteligencji. Dodatkowo, dzięki kooperacji z japońskim przedsiębiorstwem AN Corporation w zakresie systemu Kawahra, poszerzono ofertę o zautomatyzowany system obróbki etykiet na mokro i typu IML.

 

Wspólne dzieło Gallus i Heidelberga do produkcji etykiet

Szwajcarska spółka Gallus, związana z firmą Heidelberg, rozszerza ofertę w zakresie etykiet wąskowstęgowych. Zaprezentowano innowacje zwiększające spektrum zastosowań maszyn. Ulepszona maszyna Labelmaster jest dostępna obecnie w formacie o szerokości 570 milimetrów. Gallus Labelfire natomiast łączy w sobie najnowocześniejszą jakość druku atramentowego UV z wydajnością fleksodruku i sitodruku. Obie maszyny w technologii offsetowej mogą być podłączone do oferowanej przez Heidelberg platformy Prinect. Elastyczność urządzeń zwiększają nowe serie farb o niskiej migracji oraz możliwość druku na tubach laminowanych.

 

Wzrastające zainteresowanie wykrawarkami i maszynami klejącymi

Można zauważyć zwiększony popyt zarówno na maszyny wysoko zautomatyzowane, jak i rozwiązania typu entry level. Wprowadzenie nowej maszyny sztancującej Mastermatrix 106 CSB i nowych systemów robotyzacji podkreślaja współpracę MK Masterwork i Heidelberg. Dzięki kooperacji obu przedsiębiorstw osiągnięto sprzedaż wyższą o ponad połowę niż w roku ubiegłym.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty