Digital Series iQ dla Pro Label. Hybrydowa maszyna drukująca

pro_label_LR.jpeg

Przy maszynie Digital Series iQ stoją: Ted Bright (z lewej) i Andy Schmitz (z prawej) oraz pracownicy Pro Label - Tony Simmer i Brian Hermann.
© Pro Label

 

Drukarnia etykietowa Pro Label jest pierwszym na świecie użytkownikiem hybrydowej maszyny drukującej Mark Andy Digital Series iQ. Pro Label istnieje od 1992 roku i początkowo dostarczała etykiety na rynek produkcji okien i materiałów budowlanych. Rozszerzenie oferty o druk fleksograficzny sprawiło, że pojawiły się nowe grupy klientów z segmentu żywności i napojów oczekujących etykiet klasy premium. W roku 2021 podjęto decyzję o zakupie nowej maszyny hybrydowej Digital Series iQ od Mark Andy.

 

Digital Series iQ pozwala na obsługę materiałów o szerokościach powszechnie dostępnych na rynku, a zespół fleksograficzny umożliwia zastosowanie powłok, lakierów, kolorów metalicznych i innych opcji uszlachetnienia. Nowa maszyna rozpoczęła pracę natychmiast po zainstalowaniu i niemal z miejsca została obłożona zleceniami. W zamówieniach dominują etykiety premium dla firm z rynków żywności i napojów, produktów typu OEM, jak też worki pouch i opakowania giętkie zamawiane przez właścicieli marek.  Wdrożenie Digital Series iQ w znaczący sposób wpłynęło na potencjał produkcyjny drukarni i jej wydajność.

 

« poprzedni « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty