Kalendarium

31.05-02.06.2022 · Logimat, Stuttgart

31.05.2022 · Packaging [R]evolution, Warszawa

31.05-01.06.2022 · Packaging Innovations, Warszawa

22-23.06.2022 · PCI Days, Warszawa

27-29.09.2022 · FachPack, Nürnberg

Rozbudowa Westrock

W chwili obecnej zakład w Tczewie zatrudnia ponad dwustu pracowników oraz dostarcza swoje produkty do klientów na całym świecie, a produkowane tam opakownia można znaleźć w drogeriach w całej Polsce. W chwili obecnej firma skupia się na rozbudowie powierzchni produkcyjnej oraz inwestycji w nowe technologie.

© Westrock

Firma Westrock, dostawca opakowań dla branży kosmetycznej, rozpoczęła budowę zakładu w Tczewie. Inwestycja ma znacząco zwiększyć możliwości produkcyjne fabryki w zakresie ekologicznych rozwiązań opakowaniowych dla branży kosmetycznej. Założona w 2006 roku firma na początku funkcjonowała pod nazwą Cartondruck, a następnie przekształciła się w Multi Packaging Solutions Tczew, który ostatecznie stał się częścią producenta zróżnicowanych opakowań papierowych, firmy WestRock. „Przez ostatnie lata budowaliśmy silną pozycję w grupie WestRock, dzięki czemu zgoda na rozbudowę zakładu produkcyjnego w Tczewie była naturalną decyzją zarządu WestRock. Od 16 lat grupa zaangażowanych pracowników codziennie z najwyższą jakością dba o każdy szczegół, tak aby produkt finalny - tj. opakowanie mogło trafić do jednego z naszych kilkudziesięciu klientów na całym świecie. Rozbudowa naszego zakładu to duże możliwości produkcyjne, ale również rozwojowe dla naszych obecnych jak i przyszłych pracowników” - podkreśla Grzegorz Manowski, regionalny dyrektor operacyjny.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Wartość produktu a opakowanie

 

Często idzie w parze, iż wartość produktu wyraża się w jego opakowaniu. Ale czasami opakowanie staje się również przesadnym twierdzeniem o wartości, którego produkt nie może faktycznie spełnić. Oznacza to, że szczególnie drogie produkty próbują powiedzieć coś o swojej wartości poprzez swoje opakowanie a także cenę. Ponadto w naszym świecie jest wiele rzeczy, których nie dostrzegamy. Dlatego produkty posługują się różnymi znakami, po których możemy rozpoznać, że mamy do czynienia z rzeczami wartościowymi.

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty