Taropak prezentuje!

Aby zdobyć bilet upoważniający do odwiedzenia obu imprez targowych - Taropak i Polagra - należy skontaktować się z organizatorami pod tym linkiem.

© Taropak

Targi Taropak odbędą się już za tydzień, to jest w dniach 4-6 października 2021 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w towarzystwie targów Polagra. Podczas tegorocznego wydarzenia odwiedzający będą mieli możliwość zobaczenia nie tylko nowości prezentowanych przez targowych wystawców, ale także niespodzianek oferowanych przez organizatorów.

 

Udział w Targach Taropak 2021 zapowiedziało wiele firm prezentujących urządzenia pakujące czy maszyny do wyrobu opakowań, w tym m.in.: Eberle, Maga-Biotal, Sacmi Packaging & Chocolate, Comaco, Ves Ploter, Polpak, Eco Save Group, Frost Sylwester Mróz, Radpak, Pekabex, Nestro, Camozzi Automation, Beno Plastik, Sufilog, Logopak East, Condair Systems, Vm Trading, Gest-Pol, Connect, Limes Machines, Bekuplast, Piab Polska, Mech-Masz, Bosky, Polpack, Kakado, La-Mar, Filmat, Videojet, VP Polska, Pablo Maszyny Pakujące, Ulma, Orwak, Solartechnik czy Did-Pak. Targi odbędą się w tym roku w formule hybrydowej - stacjonarnie, dając wystawcom tradycyjną możliwość na optymalną prezentację produktów, rozwiązań, czy wymianę informacji w postaci spotkań na żywo oraz online, z wykorzystaniem dedykowanej platformy internetowej, która jest uzupełnieniem klasycznej formy wydarzenia. Nowością, zarówno dla wystawców, jak i zwiedzających, prezentowaną na targach będzie Internetowa Platforma Spotkań.

 

Nowości Taropaku

Październikowe spotkanie branży obfitować będzie w innowacyjne rozwiązania opakowaniowe i technologie z najnowszej oferty. Firma Mech-Masz Szczeciński zaprezentuje elektryczne wózki do podnoszenia i obracania pojemników HUB. Natomiast firma Comaco pokaże DoubleStick - maszynę pakującą do higienicznego pakowania dwóch różnych rodzajów towarów jednocześnie, do dwóch osobnych komór worka. Firma Polpak zaprezentuje na swoim stoisku poziomy automat pakujący D2100K DoyPack przeznaczony do formowania, napełniania i zamykania opakowań typu doypack z korkiem. Piab przedstawi nową rodzinę przyssawek MX przeznaczoną do przenoszenia przedmiotów z różnych materiałów, która jest kompatybilna ze wszystkimi mocowaniami piGrip oraz lekki chwytak próżniowy do delikatnych produktów piSoftGrip. Premierę swoich maszyn zapowiedziała również firma Sacmi Packaging & Chocolate, która zaprezentuje zawijarkę H1K oraz dwa urządzenia - poziomy Flowpack HPS 50 i pionowy Transwrap VPS40C. Do wyjątkowych premier podczas tegorocznej edycji targów należy zaliczyć nową konferencję branżową Taropak Design, która jest skierowana nie tylko do projektantów i producentów opakowań, ale również do firm oferujących surowce i półprodukty dla branży. Partnerzy konferencji Taropak Design - firmy Smurfit Kappa, Zing, Burgopak Poland oraz Intrograf opowiedzą natomiast, jak stawić czoła zmieniającym się wymaganiom rynku, coraz bardziej skupiającym na ekologii.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Moc Prawdziwej Przyjaźni

Przyjaźń to coś czego nie nauczą Cię w szkole, a jeśli sam nie nauczyłeś się czym jest przyjaźń, to niczego się nie nauczyłeś.

 

Przyjaźń to najpiękniejsza rzecz, jaką człowiek może zaproponować drugiemu człowiekowi bezinteresownie. Przyjaciel to osoba, z którą możemy być szczerzy. Przy nim możemy też myśleć głośno. Jeden lojalny przyjaciel jest warto dziesięciu tysięcy krewnych. Suzanne Degges-White, przewodnicząca Wydziału Doradztwa....

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty