Zmiana terminu targów

Targi Labelexpo Asia 2022 odbędą się w dniach 7-10 grudnia 2022 roku.

© Tarsus Group

Tarsus Group, organizator targów Labelexpo Asia, poinformował, że targi, które pierwotnie miały się odbyć w dniach 28 czerwca - 1 lipca 2022 roku, zostaną przełożone na termin 7-10 grudnia 2022 roku. Zmiana daty wydarzenia spowodowana jest pandemicznymi restrykcjami, obowiązującymi obecnie w Szanghaju. Targi odbędą się w Shanghai New International Expo Centre (SNIEC). W związku z tą zmianą targi Labelexpo South China 2022, które miały się odbyć w dniach 7-9 grudnia 2022 roku w Shenzhen World, zostaną przełożone, a ich daty zostaną podane wkrótce.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty