Food & Pack #1

Pierwszy odcinek Food & Pack z Bogdanem Orzechowskim w roli głównej dotyczy aktualnych zagadnień i wyzwań branży opakowaniowej.

© SIG

Firma SIG, międzynarodowy dostawca linii produkcyjnych i rozwiązań w zakresie kartonowych opakowań aseptycznych, została partnerem merytorycznym nowego programu online o nazwie Food & Pack, realizowanego na kanale SpożywczaTV na youtube. Program ukazuje się w cyklu miesięcznym, a eksperci oraz goście zaproszeni do programu rozmawiają na temat wyzwań, trendów, rozwiązań na rynku opakowań do napojów oraz żywności. W ubiegłym tygodniu miała miejsce pierwsza rozmowa z Bogdanem Orzechowskim, dyrektorem zarządzającym firmy SIG Polska, który opowiada między innymi o reakcji branży na nieprzewidziane wydarzenia, o zmianach w łańcuchach dostaw, wyzwaniach branży oraz podejściu producentów i sieci handlowych do kwestii greendeal’u i ecodesignu, a także przedstawia cele związane ze zrównoważonym rozwojem, które postawiła przed sobą branża aseptycznych opakowań kartonowych. Dwuczęściowy odcinek można obejrzeć na stronie www.youtube.com/.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty