Ponowne wyróżnienie

EcoVadis niezależna platforma weryfikacyjna, która ocenia społeczną odpowiedzialność biznesu zgodnie z międzynarodowymi standardami zrównoważonego rozwoju.

© EcoVadis

Grupa Thimm została ponownie wyróżniona srebrnym medalem od EcoVadis, niezależnej platformy oceniającej osiągnięcia przedsiębiorstw w dziedzinie zrównoważonego rozwoju. Producent opakowań poprawił wynik z roku poprzedniego i uplasował się w czołówce 10 procent najlepiej ocenianych przedsiębiorstw produkujących papier falisty i tekturę falistą oraz materiały opakowaniowe z papieru, kartonu i tektury. Ocenione osiągnięcia przedsiębiorstw w zakresie zrównoważonego rozwoju dzielą się na cztery bloki tematyczne: środowisko, prawo pracy i prawa człowieka, etyka i zrównoważone zaopatrzenie. We wszystkich czterech obszarach Thimm plasuje się znacznie powyżej średniej. W tym roku firma poprawiła swoje wyniki w dziedzinie ochrony środowiska i zrównoważonego zaopatrzenia. Dzięki temu zalicza się do 25 procent najwyżej ocenionych przez EcoVadis przedsiębiorstw na świecie spośród 75 000 firm.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty