Kalendarium

31.05-02.06.2022 · Logimat, Stuttgart

31.05.2022 · Packaging [R]evolution, Warszawa

31.05-01.06.2022 · Packaging Innovations, Warszawa

22-23.06.2022 · PCI Days, Warszawa

27-29.09.2022 · FachPack, Nürnberg

Ponowne wyróżnienie

EcoVadis niezależna platforma weryfikacyjna, która ocenia społeczną odpowiedzialność biznesu zgodnie z międzynarodowymi standardami zrównoważonego rozwoju.

© EcoVadis

Grupa Thimm została ponownie wyróżniona srebrnym medalem od EcoVadis, niezależnej platformy oceniającej osiągnięcia przedsiębiorstw w dziedzinie zrównoważonego rozwoju. Producent opakowań poprawił wynik z roku poprzedniego i uplasował się w czołówce 10 procent najlepiej ocenianych przedsiębiorstw produkujących papier falisty i tekturę falistą oraz materiały opakowaniowe z papieru, kartonu i tektury. Ocenione osiągnięcia przedsiębiorstw w zakresie zrównoważonego rozwoju dzielą się na cztery bloki tematyczne: środowisko, prawo pracy i prawa człowieka, etyka i zrównoważone zaopatrzenie. We wszystkich czterech obszarach Thimm plasuje się znacznie powyżej średniej. W tym roku firma poprawiła swoje wyniki w dziedzinie ochrony środowiska i zrównoważonego zaopatrzenia. Dzięki temu zalicza się do 25 procent najwyżej ocenionych przez EcoVadis przedsiębiorstw na świecie spośród 75 000 firm.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Wartość produktu a opakowanie

 

Często idzie w parze, iż wartość produktu wyraża się w jego opakowaniu. Ale czasami opakowanie staje się również przesadnym twierdzeniem o wartości, którego produkt nie może faktycznie spełnić. Oznacza to, że szczególnie drogie produkty próbują powiedzieć coś o swojej wartości poprzez swoje opakowanie a także cenę. Ponadto w naszym świecie jest wiele rzeczy, których nie dostrzegamy. Dlatego produkty posługują się różnymi znakami, po których możemy rozpoznać, że mamy do czynienia z rzeczami wartościowymi.

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty