Ponowne wyróżnienie

EcoVadis niezależna platforma weryfikacyjna, która ocenia społeczną odpowiedzialność biznesu zgodnie z międzynarodowymi standardami zrównoważonego rozwoju.

© EcoVadis

Grupa Thimm została ponownie wyróżniona srebrnym medalem od EcoVadis, niezależnej platformy oceniającej osiągnięcia przedsiębiorstw w dziedzinie zrównoważonego rozwoju. Producent opakowań poprawił wynik z roku poprzedniego i uplasował się w czołówce 10 procent najlepiej ocenianych przedsiębiorstw produkujących papier falisty i tekturę falistą oraz materiały opakowaniowe z papieru, kartonu i tektury. Ocenione osiągnięcia przedsiębiorstw w zakresie zrównoważonego rozwoju dzielą się na cztery bloki tematyczne: środowisko, prawo pracy i prawa człowieka, etyka i zrównoważone zaopatrzenie. We wszystkich czterech obszarach Thimm plasuje się znacznie powyżej średniej. W tym roku firma poprawiła swoje wyniki w dziedzinie ochrony środowiska i zrównoważonego zaopatrzenia. Dzięki temu zalicza się do 25 procent najwyżej ocenionych przez EcoVadis przedsiębiorstw na świecie spośród 75 000 firm.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Moc Prawdziwej Przyjaźni

Przyjaźń to coś czego nie nauczą Cię w szkole, a jeśli sam nie nauczyłeś się czym jest przyjaźń, to niczego się nie nauczyłeś.

 

Przyjaźń to najpiękniejsza rzecz, jaką człowiek może zaproponować drugiemu człowiekowi bezinteresownie. Przyjaciel to osoba, z którą możemy być szczerzy. Przy nim możemy też myśleć głośno. Jeden lojalny przyjaciel jest warto dziesięciu tysięcy krewnych. Suzanne Degges-White, przewodnicząca Wydziału Doradztwa....

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty