Zróżnicowanie oferty FunctionalBarrier. Papier dopasowany do potrzeb

© Mondi

Mondi rozszerzyło asortyment papierów opakowaniowych z serii FunctionalBarrier. Dostępne są materiały o średniej, wysokiej i bardzo wysokiej barierowości. Wszystkie warianty są przeznaczone do recyklingu i mogą zastąpić nienadające się do recyklingu laminaty z tworzyw sztucznych i opakowania na bazie aluminium.

 

Dzięki szeroko zakrojonym działaniom badawczo-rozwojowym Mondi, wiedzy specjalistycznej zarówno w zakresie papieru, jak i tworzyw sztucznych, a także inwestycjom w nowe technologie i zwiększone moce produkcyjne, firma rozwijała swoje portfolio papierów FunctionalBarrier. Dzięki zastosowaniu różnych technologii barierowych oferowane rozwiązania są odpowiednie do pakowania bardzo zróżnicowanego asortymentu produktów.

 

Dobór właściwego rozwiązania

Rozwiązanie o średniej barierowości, przeznaczone do opakowań przemysłowych, e-commerce i środków higieny osobistej, zapewnia wysoką szczelność i średnią ochronę przed parą wodną, podczas gdy wysokobarierowy papier funkcyjny zapewnia średnią barierę dla tlenu i pary wodnej, a także wysoką barierę dla tłuszczów i olejów mineralnych dla mrożonki i czekoladki. Rozwiązanie o bardzo wysokiej barierowości dla konsumpcyjnych produktów spożywczych, takich jak kawa, płatki śniadaniowe i wyroby cukiernicze, zapewnia doskonałą ochronę produktu przed parą wodną i tlenem oraz zapewnia długi okres przydatności do spożycia.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty