Kleje termotopliwe Avery Dennison. Certyfikat TÜV na zawartość bio surowców

© Avery Dennison

Avery Dennison Labels and Packaging Materials Europe poinformował, że zdecydowana większość produkowanych prze firmę klejów termotopliwych na bazie kauczuku otrzymała certyfikat TÜV Austria pod względem zawartości bio surowców.

Certyfikat TÜV Austria gwarantuje, że kleje zawierają co najmniej 20% surowców odnawialnych. Odzwierciedla to zaangażowanie firmy w dalsze wykorzystywanie surowców odnawialnych w swoich produktach. Odpowiada również na potrzeby rynku, na którym zapotrzebowanie na produkty oparte na surowcach odnawialnych rośnie dzięki zwiększonej świadomości ekologicznej konsumentów. TÜV Austria oferuje certyfikat „OK biobased” jako niezależną gwarancję procentowej zawartości surowców odnawialnych w produktach. Produkty mogą być certyfikowane jako jedno-, dwu-, trzy- lub czterogwiazdkowe, w zależności od ich zawartości. Nowa certyfikacja dotyczy 98% objętości kleju termotopliwego na bazie kauczuku firmy Avery Dennison. Większość klejów, takich jak S2045N, S2047N i TS8000, otrzymała certyfikat 2 gwiazdek (gwarantowane minimum 40% zawartości surowców odnawialnych), natomiast kleje S2065N i C2075N uzyskały certyfikat 1 gwiazdki (minimum 20% zawartości surowców odnawialnych). Receptury klejów pozostają niezmienione.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty