Nowość od firmy Mondi. Rewolucja w owijaniu butelek

Hug&Hold
©Mondi

Mondi, światowy lider branży opakowań i papieru, wprowadził na rynek Hug&Hold, opakowanie papierowe do owijania i transportu butelek PET na napoje, zastępujące folię opakowaniową wykonaną z tworzyw sztucznych. Nowe rozwiązanie może zostać poddane recyklingowi, dzięki czemu spełnia wymagania marek i ich klientów w zakresie zrównoważonego rozwoju. Hug&Hold składa się z dwóch elementów, które zapewniają bezpieczny transport i układanie zgrzewek butelek z napojami. Pierwszym z nich jest zgłoszona do opatentowania owijka, która otacza butelki i bezpiecznie je trzyma. Wykonana jest całkowicie z papieru kraftowego Advantage SpringPack Plus, co zapewnia jej wytrzymałość na rozciąganie i możliwość ustabilizowania butelek podczas transportu. Drugim elementem jest klips z tektury falistej, który przytrzymuje szyjki butelek. Opcjonalny, zintegrowany uchwyt ułatwia przenoszenie zgrzewek. Butelki można łatwo wyjąć z opakowania, co zwiększa wygodę użytkowania rozwiązania Hug&Hold. Obecnie rozwiązanie jest dostępne w wersjach dla butelek o pojemności od 0,5 l do 1,5 l w zgrzewkach po cztery lub sześć. Ponadto Mondi współpracował z firmą Krones w celu zapewnienia całkowicie zautomatyzowanego procesu pakowania butelek w Hug&Hold na najnowszych maszynach Krones. Krones oferuje również opcje modernizacji istniejących maszyn w taki sposób by mogły obsługiwać nowe rozwiązanie Hug&Hold.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty