Kalendarium

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

15-17.03.2022 · ICE Europe, CCE International, Monachium

26-29.04.2022 · LABELEXPO, Bruksela

31.05-02.06.2022 · Logimat, Stuttgart

24-27.05.2022 · Plastpol, Kielce

Przegląd eko-rozwiązań

Pierwszy webinar odbędzie się 25 stycznia.

© Packaging Innovations

Targi Packaging Innovations organizują wraz z firmą Aniflex serię bezpłatnych webinarów poświęconych trzem istotnym tematom związanym z kreacją i produkcją etykiet i opakowań. Pierwszy webinar odbędzie się 25 stycznia, a jego zakres tematyczny obejmie „Eko-rozwązania” w branży etykiet, czyli trendy i tendencje rynkowe związane ze zrównoważoną produkcją i drukiem. Oprócz merytorycznej wiedzy i gotowych rozwiązań, goście spotkania będą mogli uzyskać wiele porad na temat doboru odpowiednich, ekologicznych materiałów opakowaniowych i technologii. Kolejne webinaria odbędą się 8 marca oraz 26 kwietnia. Rejestracja na pierwsze wirtualne wydarzenie zostanie otwarta wraz z początkiem stycznia.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Moc Prawdziwej Przyjaźni

Przyjaźń to coś czego nie nauczą Cię w szkole, a jeśli sam nie nauczyłeś się czym jest przyjaźń, to niczego się nie nauczyłeś.

 

Przyjaźń to najpiękniejsza rzecz, jaką człowiek może zaproponować drugiemu człowiekowi bezinteresownie. Przyjaciel to osoba, z którą możemy być szczerzy. Przy nim możemy też myśleć głośno. Jeden lojalny przyjaciel jest warto dziesięciu tysięcy krewnych. Suzanne Degges-White, przewodnicząca Wydziału Doradztwa....

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty