Przegląd eko-rozwiązań

Pierwszy webinar odbędzie się 25 stycznia.

© Packaging Innovations

Targi Packaging Innovations organizują wraz z firmą Aniflex serię bezpłatnych webinarów poświęconych trzem istotnym tematom związanym z kreacją i produkcją etykiet i opakowań. Pierwszy webinar odbędzie się 25 stycznia, a jego zakres tematyczny obejmie „Eko-rozwązania” w branży etykiet, czyli trendy i tendencje rynkowe związane ze zrównoważoną produkcją i drukiem. Oprócz merytorycznej wiedzy i gotowych rozwiązań, goście spotkania będą mogli uzyskać wiele porad na temat doboru odpowiednich, ekologicznych materiałów opakowaniowych i technologii. Kolejne webinaria odbędą się 8 marca oraz 26 kwietnia. Rejestracja na pierwsze wirtualne wydarzenie zostanie otwarta wraz z początkiem stycznia.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty