Smurfit Kappa wycofuje się z Rosji

Oprócz wycofania swojej działalności na rynku rosyjskim, firma angażuje się w pomoc Ukrainie, zapewniając znaczące wsparcie humanitarne dla Ukraińców.

© Smurfit Kappa

Firma Smurfit Kappa podjęła decyzję o wycofaniu swojej działalności z rynku rosyjskiego. Grupa zawiesiła już wsparcie dla swojej działalności operacyjnej w Rosji, w tym importu i eksportu oraz krótko- i długoterminowego finansowania. Jak podkreśla firma, wyjście z rynku nastąpi w sposób zorganizowany, podczas którego nadal wypłacane będą wynagrodzenia dla pracowników i wypełniane zobowiązania prawne. Rosyjska działalność stanowi mniej niż 1% całości prognozowanej sprzedaży grupy.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty