Kalendarium

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

15-17.03.2022 · ICE Europe, CCE International, Monachium

26-29.04.2022 · LABELEXPO, Bruksela

31.05-02.06.2022 · Logimat, Stuttgart

24-27.05.2022 · Plastpol, Kielce

GPA przejmuje ASG

ASG Poland to międzynarodowa firma działająca na polskim rynku od blisko 15 lat, zajmująca się produkcją opakowań premium dla wielu branż.

© ASG Poland

Firma GPA Global, będąca międzynarodowym dostawcą rozwiązań opakowaniowych, sfinalizowała przejęcie zakładu poligraficznego i pakowania ASG w Pruszkowie. Przejęcie jest częścią strategicznej ekspansji producenta w Europie. Polska fabryka zajmuje się produkcją kartonów składanych i sztywnych oraz innych produktów z papieru i tektury. W skład transakcji wchodzą również biura sprzedaży w Wielkiej Brytanii, Francji i Holandii. Zakład o powierzchni 8000 oferuje rozwiązaniapod klucz, które obejmują różne usługi od projektu do logistyki, w tym kodowanie i serializację, specjalną obróbkę i ręczny montaż. W ostatnich latach firma GPA Global przejęła brytyjskich producentów opakowań MW Luxury Packaging, Lucas Luxury oraz północnoamerykańską firmę HUB Folding Box.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Moc Prawdziwej Przyjaźni

Przyjaźń to coś czego nie nauczą Cię w szkole, a jeśli sam nie nauczyłeś się czym jest przyjaźń, to niczego się nie nauczyłeś.

 

Przyjaźń to najpiękniejsza rzecz, jaką człowiek może zaproponować drugiemu człowiekowi bezinteresownie. Przyjaciel to osoba, z którą możemy być szczerzy. Przy nim możemy też myśleć głośno. Jeden lojalny przyjaciel jest warto dziesięciu tysięcy krewnych. Suzanne Degges-White, przewodnicząca Wydziału Doradztwa....

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty