GPA przejmuje ASG

ASG Poland to międzynarodowa firma działająca na polskim rynku od blisko 15 lat, zajmująca się produkcją opakowań premium dla wielu branż.

© ASG Poland

Firma GPA Global, będąca międzynarodowym dostawcą rozwiązań opakowaniowych, sfinalizowała przejęcie zakładu poligraficznego i pakowania ASG w Pruszkowie. Przejęcie jest częścią strategicznej ekspansji producenta w Europie. Polska fabryka zajmuje się produkcją kartonów składanych i sztywnych oraz innych produktów z papieru i tektury. W skład transakcji wchodzą również biura sprzedaży w Wielkiej Brytanii, Francji i Holandii. Zakład o powierzchni 8000 oferuje rozwiązaniapod klucz, które obejmują różne usługi od projektu do logistyki, w tym kodowanie i serializację, specjalną obróbkę i ręczny montaż. W ostatnich latach firma GPA Global przejęła brytyjskich producentów opakowań MW Luxury Packaging, Lucas Luxury oraz północnoamerykańską firmę HUB Folding Box.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty