Coesia na targach Achema. Nowocześnie dla farmacji

Coesia to grupa 21 firm zajmujących się produkcją innowacyjnych rozwiązań przemysłowych i opakowaniowych z siedzibą w Bolonii we Włoszech.

Ó Coesia

Grupa Coesia zapowiedziała swój udział w targach Achema, największych międzynarodowych targach inżynierii chemicznej, ochrony środowiska i biotechnologii, które odbędą się we Frankfurcie w dniach od 22 do 26 sierpnia 2022 roku. Sześć firm z grupy - FlexLink, GF, HAPA, MGS, Norden i Volpak - zaprezentują swoje najnowsze innowacje w zakresie maszyn pakujących, druku i automatyzacji, które mają na celu poprawę wydajności produkcji i digitalizacji procesów produkcyjnych, a także zmniejszenie śladu ekologicznego w produkcji opakowań dla branży farmaceutycznej. Enflex, marka Volpak, zaprezentuje F-11, maszynę przeznaczoną do produkcji, napełniania i zgrzewania opakowań. Firma FlexLink zaprezentuje system przenośników X45. GF przedstawi maszynę kontroli jakości AV-E. Hapa zaprezentuje dwa rozwiązania, które oferują drukowanie i kontrolę jakości zintegrowane na tej samej maszynie poprzez wspólny przepływ pracy. Firma MGS zaprezentuje najnowsze rozwiązania z zakresu pakowania wtórnego i integracji maszyn. Z kolei firma Norden zaprezentuje swoje portfolio maszyn do napełniania oraz pakowania w kartony. Producent zaprezentuje także OptiMate, nowy inteligentny interfejs HMI, oraz PerforMate, platformę IIoT do monitorowania maszyn w czasie rzeczywistym.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty