Lekkie i ekologiczne opakowania PET. Nowości od Acti Pack

Yogo 120 ml
© Acti Pack

Podczas targów All4Pack, które odbyły się w listopadzie w Paryżu, Acti Pack zaprezentował swoje najnowsze opakowania PET dedykowane rynkom spożywczemu i kosmetycznemu. Portfolio Acti Pack poszerzyło się o słoik Yogo 120 ml i butelkę Isil 200 ml.
Firma odpowiada na zapotrzebowanie rynku na opakowania z PET nadające się do recyklingu i lżejsze w stosunku do dotychczas obecnych na rynku rozwiązań.


Yogo 120 ml
Słoik / kubek na jogurt z PET w 100% nadający się do recyklingu i zawierający do 100% przetworzonego PET został dopuszczony do kontaktu ze świeżą żywnością. Nowy model w ofercie Acti Pack o nazwie handlowej Yogo 120 ml oferuje możliwość całkowitej przezroczystości i dostępny jest w kształcie i pojemności standardowych kubków szklanych powszechnie stosowanych do pakowania jogurtów i mlecznych deserów. Nietłukący się słoiczek zapewnia bezpieczne manewrowanie podczas przeładunków, umieszczania na półkach oraz komfort użytkowania dla konsumenta w jego domu. Yogo 120 ml jest 7 razy lżejszy niż dostępne obecnie na rynku modele ze szkła, co czyni go ekonomicznym produktem transportowym. Kubek jogurtowy oferuje możliwość zastosowania uszczelki PET, co sprawia, że ​​zestaw monomateriałowy w 100% nadaje się do recyklingu.

 

Isil
© Acti Pack

Isil

Dla klientów z branży zdrowia i środków higieny osobistej Acti Pack oferuje nową butelkę PET Isil, co w języku baskijskim oznacza dyskretny, delikatny. Nowy model butelek, dostępnych w PET i RPET, powstał we współpracy z siostrzaną dla Acti Pack firmą Loire Plastic Industrie, specjalizującą się we wtrysku tworzyw sztucznych. Dzięki współpracy powstało kompletne rozwiązanie butelka + zakrętka. Nowa gama Isil ma być subtelna, z prostymi ramionami i cylindrycznym kształtem. Finezja butelki Isil tkwi w szyjce i zamknięciu, które są delikatne i cieniutkie. Asortyment został zaprojektowany w sposób proekologiczny, z zamysłem kilku wersji zestawów butelka / nakrętka o zmniejszonej wadze o ponad 15% w porównaniu z dotychczas oferowanymi przez producenta modelami. Pierwsza butelka dostępna jest w pojemności 200 ml, wkrótce pojawią się kolejne od 150 ml do 400 ml.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty