Sprawdzona jakość opakowań

Laboratorium zostało wyposażone w rozwiązania umożliwiające pełną symulację typowych czynników oddziałujących na opakowanie, takich jak nacisk, upadek, wibracje i zgniatanie, na jakie opakowany produkt może być narażony w zwykłym sklepie, w globalnych procesach logistycznych lub w łańcuchu dostaw e-handlu.

© Mondi

Firma Mondi, jeden z liderów w branży opakowaniowej i papierniczej, otworzyła nowe laboratorium z certyfikatem stowarzyszenia ISTA przy zakładzie Mondi Bupak w Czeskich Budziejowicach. W Europie Środkowej jest to jeden z wiodących zakładów w zakresie rozwiązań z tektury falistej oraz ważny ośrodek rozwoju i produkcji opakowań na potrzeby e-handlu. Laboratorium umożliwia przeprowadzanie różnych prób na odporność w transporcie, łącznie z testowaniem opakowań w opraciu o certyfikat ISTA 6. Ponadto nowe laboratorium jest członkiem sieci Amazon Packaging Support and Supplier Network (APASS), a tym samym preferowanym partnerem przy testowaniu opakowań na zgodność z normami Amazona na poziomach 1–3 (FFP, SIOC i PFP) , które są standardem tej firmy w sprzedaży online, przyczyniającym się do zmniejszenia objętości opakowań w logistycznych procesach e-handlu.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty