Kalendarium

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

15-17.03.2022 · ICE Europe, CCE International, Monachium

26-29.04.2022 · LABELEXPO, Bruksela

31.05-02.06.2022 · Logimat, Stuttgart

24-27.05.2022 · Plastpol, Kielce

Sprawdzona jakość opakowań

Laboratorium zostało wyposażone w rozwiązania umożliwiające pełną symulację typowych czynników oddziałujących na opakowanie, takich jak nacisk, upadek, wibracje i zgniatanie, na jakie opakowany produkt może być narażony w zwykłym sklepie, w globalnych procesach logistycznych lub w łańcuchu dostaw e-handlu.

© Mondi

Firma Mondi, jeden z liderów w branży opakowaniowej i papierniczej, otworzyła nowe laboratorium z certyfikatem stowarzyszenia ISTA przy zakładzie Mondi Bupak w Czeskich Budziejowicach. W Europie Środkowej jest to jeden z wiodących zakładów w zakresie rozwiązań z tektury falistej oraz ważny ośrodek rozwoju i produkcji opakowań na potrzeby e-handlu. Laboratorium umożliwia przeprowadzanie różnych prób na odporność w transporcie, łącznie z testowaniem opakowań w opraciu o certyfikat ISTA 6. Ponadto nowe laboratorium jest członkiem sieci Amazon Packaging Support and Supplier Network (APASS), a tym samym preferowanym partnerem przy testowaniu opakowań na zgodność z normami Amazona na poziomach 1–3 (FFP, SIOC i PFP) , które są standardem tej firmy w sprzedaży online, przyczyniającym się do zmniejszenia objętości opakowań w logistycznych procesach e-handlu.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Moc Prawdziwej Przyjaźni

Przyjaźń to coś czego nie nauczą Cię w szkole, a jeśli sam nie nauczyłeś się czym jest przyjaźń, to niczego się nie nauczyłeś.

 

Przyjaźń to najpiękniejsza rzecz, jaką człowiek może zaproponować drugiemu człowiekowi bezinteresownie. Przyjaciel to osoba, z którą możemy być szczerzy. Przy nim możemy też myśleć głośno. Jeden lojalny przyjaciel jest warto dziesięciu tysięcy krewnych. Suzanne Degges-White, przewodnicząca Wydziału Doradztwa....

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty