Zwiększona wytrzymałość

Jak podkreśla producent, dzięki przejściu na opakowania z tektury falistej o zwiększonej wytrzymałości, producenci odnoszą korzyści w zakresie optymalizacji procesów produkcyjnych i logistycznych oraz dostosowania do wymogów zrównoważonego rozwoju.

© Mondi

Mondi wspiera klientów w przejściu na opakowania z tektury falistej o zwiększonej wytrzymałości. Producent oferuje ścisłą współpracę przy analizie, projektowaniu i wdrażaniu opakowań, w szczególności tych przeznaczonych do zastosowań przemysłowych, w nowych centrach obsługi klienta o nazwie ThinkBox. W oparciu o swoje zakłady w Niemczech, Polsce i Turcji firma jest jednym z wiodących europejskich dostawców zrównoważonych rozwiązań z tektury falistej o zwiększonej wytrzymałości. Oferta rozwiązań opakowaniowych gotowych do użytku skierowana jest do różnych branż, takich jak przemysł motoryzacyjny, chemiczny, maszynowy, metalurgiczny oraz dla producentów urządzeń do pozyskiwania energii słonecznej, trwałych dóbr konsumpcyjnych, sprzętów AGD, materiałów budowlanych i wyposażenia czy też sprzętu sportowego i rekreacyjnego. Jak dodaje Gerald Dörzbach, dyrektor sprzedaży w zakładzie Mondi Wellpappe Ansbach, wykonany z tektury falistej pojemnik o zwiększonej wytrzymałości radzi sobie z obciążeniem wysokości jednej tony, a pudło z tektury falistej umożliwia bezpieczny transport ciężkiej zawartości nawet w gorącym i wilgotnym klimacie. Ponadto oferują dodatkowe korzyści, takie jak m.in. możliwość dostosowania do konkretnych potrzeb, łatwość obsługi i wydajność transportu. Co więcej, przejście na lekkie i poddające się recyklingowi opakowania na bazie papieru pozwala klientom osiągać cele w zakresie zrównoważonego rozwoju.

Po akwizycji firmy Olmuksan w 2021 roku, firma kontynuuje integrację fabryk opakowań z tektury falistej o zwiększonej wytrzymałości, położonych w Bursie, Corum i Gebze (Turcja), z zakładami w Niemczech (Ansbach) i w Polsce (Simet). W ostatnich latach Grupa Mondi zainwestowała w nowe moce produkcyjne, technologię i park maszynowy fabryk Ansbach i Simet, będących obecnie jednymi z największych i najnowocześniejszych zakładów w Europie.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty