Rozwój SIG w Europie

Nowe europejskie centrum technologiczne przyspieszy rozwój nowych produktów i zrównoważonych opakowań w firmie SIG.

© SIG

Firma SIG zainwestuje 12 milionów euro w nowe, europejskie centrum technologiczne, które powstanie w pobliżu zakładów produkcyjnych firmy w Linnich, w Niemczech. Nowe centrum technologiczne ma nie tylko przynieść wartość dodaną dla klientów firmy, ale także pozwoli przyspieszyć rozwój zrównoważonych opakowań i innowacyjnych materiałów opakowaniowych. Tech Center stworzy nowe możliwości w zakresie tworzenia innowacyjnych opakowań, które będą kształtować przyszły wzrost firmy SIG w Europie. Pozwoli nam to na bliższą współpracę z naszymi klientami i lepsze spełnianie ich potrzeb oraz dalsze rozszerzenie usług” - dodaje José Matthijsse, prezes i dyrektor generalny w SIG Europe. Dzięki inwestycji istniejące technologie firmy zostaną uzupełnione o nowe rozwiązania w zakresie wytłaczania i obróbki końcowej, jak również o zaawansowane systemy pomiaru jakości i urządzenia testujące, co zapewni producentowi nowe możliwości w zakresie produkcji seryjnej, walidacji systemów i technologii cyfrowych. Centrum technologiczne będzie również miejscem pokazów i interakcji z zainteresowanymi stronami. Pozwoli to firmie na wzmocnienie współpracy z klientami poprzez m. in. wspólne opracowywanie produktów i przeprowadzanie serii próbnych testów. Nowe centrum rozpocznie działalność wraz z końcem 2022 roku.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Moc Prawdziwej Przyjaźni

Przyjaźń to coś czego nie nauczą Cię w szkole, a jeśli sam nie nauczyłeś się czym jest przyjaźń, to niczego się nie nauczyłeś.

 

Przyjaźń to najpiękniejsza rzecz, jaką człowiek może zaproponować drugiemu człowiekowi bezinteresownie. Przyjaciel to osoba, z którą możemy być szczerzy. Przy nim możemy też myśleć głośno. Jeden lojalny przyjaciel jest warto dziesięciu tysięcy krewnych. Suzanne Degges-White, przewodnicząca Wydziału Doradztwa....

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty