Rozwój SIG w Europie

Nowe europejskie centrum technologiczne przyspieszy rozwój nowych produktów i zrównoważonych opakowań w firmie SIG.

© SIG

Firma SIG zainwestuje 12 milionów euro w nowe, europejskie centrum technologiczne, które powstanie w pobliżu zakładów produkcyjnych firmy w Linnich, w Niemczech. Nowe centrum technologiczne ma nie tylko przynieść wartość dodaną dla klientów firmy, ale także pozwoli przyspieszyć rozwój zrównoważonych opakowań i innowacyjnych materiałów opakowaniowych. Tech Center stworzy nowe możliwości w zakresie tworzenia innowacyjnych opakowań, które będą kształtować przyszły wzrost firmy SIG w Europie. Pozwoli nam to na bliższą współpracę z naszymi klientami i lepsze spełnianie ich potrzeb oraz dalsze rozszerzenie usług” - dodaje José Matthijsse, prezes i dyrektor generalny w SIG Europe. Dzięki inwestycji istniejące technologie firmy zostaną uzupełnione o nowe rozwiązania w zakresie wytłaczania i obróbki końcowej, jak również o zaawansowane systemy pomiaru jakości i urządzenia testujące, co zapewni producentowi nowe możliwości w zakresie produkcji seryjnej, walidacji systemów i technologii cyfrowych. Centrum technologiczne będzie również miejscem pokazów i interakcji z zainteresowanymi stronami. Pozwoli to firmie na wzmocnienie współpracy z klientami poprzez m. in. wspólne opracowywanie produktów i przeprowadzanie serii próbnych testów. Nowe centrum rozpocznie działalność wraz z końcem 2022 roku.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty